Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı - Son Dakika

Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı

11.11.2020 12:29
Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı, System.String[]

Konya'nın Hüyük ilçesinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine İzmir'de faaliyet gösteren bir vakıf tarafından kıyafet yardımında bulunuldu.

Konya'nın Hüyük ilçesinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine İzmir'de faaliyet gösteren bir vakıf tarafından kıyafet yardımında bulunuldu.

Hüyük ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesinde öğrenim gören ilkokul öğrencisi çocuklara Ege Özel Çocuklar Vakfı tarafından kıyafet yardımında bulundu. Bu çerçevede, 200 öğrencisi bulunan Çamlıca İlkokulunda öğrenim gören çocukların tamamına giysi ve ayakkabı yardımında bulunuldu.

Okulu ziyaret eden Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ünal, sınıfları gezip bir araya geldiği öğrencilerle sohbet etti, sonrasında vakıf tarafından çocuklar için gönderilen içerisinde giysi ve ayakkabı bulunan paketlerin dağıtımı yapıldı.

Kaymakam Demirkol, vakfa öğrencilere verdiği kıyafet desteğinden dolayı teşekkür etti.

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ise, "Belediye olarak yaptığımız girişimler üzerine memleketimizin çocuklarına sahip çıkan ve onları da unutmayan özel gereksinimli bireylerin toplumun her alanına aktif katılımı sağlamak amacıyla çalışan bir sağlık ve eğitim vakfı olarak tanıdığımız Ege Özel Çocuklar Vakfı'na ve yönetim kurulu başkanına ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Bizler de bu vakfı hiç unutmayacağız" dedi. - KONYA

Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı
Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı
Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Hüyüklü çocuklara kıyafet yardımı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi 15 Temmuz 2016'dan itibaren 462 üst düzey terörist etkisiz hale getirildi 15 Temmuz 2016'dan itibaren 462 üst düzey terörist etkisiz hale getirildi Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim