Ege Yapı Neden E-Flow Kullanıyor? - Son Dakika

Ege Yapı Neden E-Flow Kullanıyor?

3 yıl önce

Ege Yapı Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Erkan Şahin, Ege Yapı'nın neden E-Flow programını kullandığını Wise TV'ye açıkladı.

Ege Yapı Neden E-Flow Kullanıyor?, System.String[]

Ege Yapı Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Erkan Şahin, Ege Yapı'nın neden E-Flow programını kullandığını Wise TV'ye açıkladı.


2006 yılında temelleri atılan Ege Yapı'nın, yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösterdiğini, konut, avm, ofis ve ticari projeler geliştirerek bu projelerin müteahhitliğini de üstlendiğini belirterek sözlerine başlayan Şahin şimdiye kadar yaklaşık 1 milyon metrekare civarında inşaat alanı üretimi noktasında başarılı işler gerçekleştirdiklerini vurguladı. Şahin Ege Yapı tarafından gerçekleştirilen başarılı projelerden örnekler vererek firmalarının birden fazla faliyet alanına sahip olduğunu, birbirinden uzak lokasyonlara konumlanan bu faliyet alanları ile hızlı ve eksiksiz iletişim kurmanın son derece zor olduğunu dile getirdi. Söz konusu zorlu süreci bilgi teknolojilerinden yararlanarak aşma yolunu tercih ettiklerini dile getiren Şahin kağıt ortamında ilerleyen iş onay akışlarını belirli bir disipline oturtabilmek için bir program arayışına girdiklerini, süreç boyunca birden fazla programı inceleme fırsatı bulduklarını ve Ege Yapı mevcut sistemlerine en uygun çözümü Netoloji firmasının E-flow ürününde bulduklarını ifade etti.


E-Flow'un şirket bünyesinde hangi süreçlerde çözümler sunduğunu detaylı bir şekilde açıklayan Şahin programın sektör bağımsız yapısının ve kurumlara özel şekillenebilmesinin büyük bir katma değer olduğunu belirterek E-Flow programının kurum içi çalışmalarına sağladığı katkılardan memnuniyet duyduklarını ifade etti.


Ege Yapı Neden E-Flow Kullanıyor?

Kaynak: Wise.tv

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2017 12:32 Son Dakika

Abdullah Gül'den Elazığ depremiyle ilgili dikkat çeken çıkış: Umarım uyarıcı olur
Vatandaş, deprem bölgesine gelen İmamoğlu'na çağrıda bulundu: Müteahhitler tutuklansın Acun Ilıcalı çağrılara kulak verdi! Sosyal medya hesabından saat verip duyurdu

Son Dakika Haberleri