Egeliler Yenimahalle'de Buluştu - Son Dakika

Egeliler Yenimahalle'de Buluştu

20.07.2014 11:00
Egeliler Yenimahalle'de Buluştu, System.String[]

Egem Platformu tarafından Yenimahalle Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen geleneksel Egeliler iftarı, Yenimahalle Belediyesi İlk Adım Salonu’nda yapıldı.

Egem Platformu tarafından Yenimahalle Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen geleneksel Egeliler iftarı, Yenimahalle Belediyesi İlk Adım Salonu'nda yapıldı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın ev sahipliği yaptığı iftara, Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Cengiz Altınkaya, Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Cantimur, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, AKP Aydın Milletvekili Gültekin Kılınç, Egem Platformu'nu oluşturan vakıf ve derneklerin başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Egeli hemşeriler katıldı.

Egeliler iftar yemeğinde açılış konuşmasını kendisi de Afyonlu olan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yaptı. Yaşar, bir Afyonlu olmaktan, bir Egeli olmaktan gurur duyduğunu, Ramazan ayında Egelileri Yenimahalle'de ağırlamaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Egem Platformu Dönem Başkanı Nuri Uygun da, 2005 yılında Ege illeri arasında işbirliği ve güç birliği yapmak amacıyla kurulan Egem Platformu'nun yardımlaşma ve dayanışmayı artırmak için çok önemli çalışmalara imza attığını söyledi. - ANKARA

Egeliler Yenimahalle'de Buluştu
Egeliler Yenimahalle'de Buluştu
Egeliler Yenimahalle'de Buluştu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Egeliler Yenimahalle'de Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Fanatik Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçının stresine dayanamadı Fanatik Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçının stresine dayanamadı Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı
Advertisement