Egemen Bağış Kılıçdaroğlu'na Yüklendi - Son Dakika

Egemen Bağış Kılıçdaroğlu'na Yüklendi

11.02.2012 14:56
Egemen Bağış Kılıçdaroğlu'na Yüklendi

Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı İç Koordinasyon toplantısında konuştu.

"karşımızdaki muhalefet önüne konan notu bile okuyamıyor"

"Sayın Kılıçdaroğlu'nun karşı karşıya kaldığı Bizans oyunlarını, ayak oyunlarını da ibretle izliyoruz"

"Biz üzülüyoruz, Türkiye'ye böyle bir ana muhalefet partisi yakışmıyor"

?

İdris TİFTİKÇİ - İstanbul DHA

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı İç Koordinasyon toplantısında konuştu.

Bağış, CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'na eleştirilerde bulundu. Bağış, Kılıçdaroğlu'nun 'Çiller'e tutuklama kararı' notunu okumasıyla ilgili, "

Karşımızdaki muhalefet önüne konan notu bile okuyamıyor. MİT'çileri sayın Çiller tutuklandı diye ilan eden bir ana muhalefet başkanı. Sakın gülmeyin, yakışmaz. Bu gidişle önüne konan her notu CHP'nin yeni genel başkanı diye okumaya başlayacak. Niye çünkü parti içinde bitmeyen bir buhram var. Devamlı kongre üzerine kongre, imza toplama üzerine imza toplama, ayak kaydırma üzerine ayak kaydırma... Biz üzülüyoruz, Türkiye'ye böyle bir ana muhalefet partisi yakışmıyor. Biz, bizi kamçılayacak bir ana muhalefet partisi istiyoruz" dedi. CHP'yi eleştiren Bağış, "Ama sayın Kılıçdaroğlu'nun karşı karşıya kaldığı Bizans oyunlarını, ayak oyunlarını da ibretle izliyoruz" diye konuştu. CHP'li Kadıköy Belediyesi'ni tepki gösteren Bağış, "Kadıköy'ü köye çeviren zihniyete artık dur demenin zamanı geldi" ifadesini kullandı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Veli Ağbaba'dan AKP'lilere: 'Bizim Genel Başkan'ımızın Siyasi Yaşamında, Memurluğunda Bir Toplu İğne Olsaydı Siz Bizi Malamat Ederdiniz' Veli Ağbaba'dan AKP'lilere: 'Bizim Genel Başkan'ımızın Siyasi Yaşamında, Memurluğunda Bir Toplu İğne Olsaydı Siz Bizi Malamat Ederdiniz' AK Parti'li Özhaseki, Kayseri Ticaret Odası Meclis Toplantısı'nda konuştu Açıklaması AK Parti'li Özhaseki, Kayseri Ticaret Odası Meclis Toplantısı'nda konuştu Açıklaması AK Parti'li Aydemir: 'Cumhur İttifakı kaybederse Türkiye'yi yeniden avuçlarının içerisine alacaklar' AK Parti'li Aydemir: 'Cumhur İttifakı kaybederse Türkiye'yi yeniden avuçlarının içerisine alacaklar'

Son Dakika Güncel Egemen Bağış Kılıçdaroğlu'na Yüklendi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement