Son Dakika Haberleri: Egiad Hayat Okulu 125 Mezun Verdi

Egiad Hayat Okulu 125 Mezun Verdi

9 yıl önce

Ege Genç İşadamları Derneği'nin (egiad) Yürüttüğü ve İzmir Kalkınma Ajansı 2008 Sosyal Kalkınma Mali Destek Programı Tarafından Finanse Edilen, 'Hayat Okulu, Kurumsal ve Sosyal Yaşam Becerileri Projesi' Tamamlandı

Egiad Hayat Okulu 125 Mezun Verdi, System.String[]
Ege Genç İşadamları Derneği'nin (EGİAD) yürüttüğü ve İzmir Kalkınma Ajansı 2008 sosyal kalkınma mali destek programı tarafından finanse edilen, 'Hayat Okulu, Kurumsal ve Sosyal Yaşam Becerileri Projesi' tamamlandı.

İzmir'de Meslek Yüksekokulları'nda eğitim gören başarılı öğrencilerin kurumsal hayata hazırlanmalarını sağlamak ve teknik açıdan yüksek yeteneklere sahip meslek yüksek okulu mezunlarının, bu sayede sosyal yetkinliklerini güçlendirerek iş hayatında tercih edilir eleman haline getirmeyi amaçlayan proje kapsamında Ege, Dokuz Eylül ve İzmir Üniversitesi'nden 125 başarılı genç, projeden yararlandı.

12 hafta süren program kapsamında öğrenciler etkili iletişim becerileri, kurum kültürü, kariyer planlama, CV yazım teknikleri, mülakat teknikleri, stres yönetimi, zaman yönetimi, duygusal zeka, takım çalışması, çatışma teknikleri, karar alma ve problem çözme teknikleri konularında eğitim aldı.

Projenin son ayağını ise öğrencilerin EGİAD üyelerine ait kurumlarında stajlarını gerçekleştirmesi oluşturuyor.

Özel sektör ile üniversiteler arasında güçlenen dostluk ve işbirliği sayesinde katılımcı öğrenciler zorunlu stajlarını da EGİAD üyelerinin şirketlerinde tamamlayarak, iş hayatına bir adım önde başlayacak.

(BEL-MV) - İZMİRDenize Düşen Emekli Doktorun Son Sözü: Kendi Canınızı Kurtarın 15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Tarihçi Yazar Talha Uğurluel'i, Maceracı Olarak Bilinen Murat Yeni Ele Vermiş