Eğirdir Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Eğirdir Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

05.01.2012 16:00
Eğirdir Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Eğirdir Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Eğirdir Belediye Meclisi yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Eğirdir Belediyesi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda, yeni kurulacak Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'na Kız Meslek Lisesi binasının tahsis edilmesi ve prefabrike bir bina yapılarak Kız Meslek Lisesi hizmetine verilmesi kararlaştırıldı. Toplantıda, Meclis Denetim Komisyonu üyeliklerine Cengiz Kaya, Tanju Oktar ve Osman Ataman Görgülü seçildi.

Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral, toplantıda yaptığı konuşmada, kararları kamu ve vatandaşların menfaati doğrultusunda aldıklarını ifade etti.

Başkan Özmeral, "2012 yılında daha güzel ve daha çok hizmetlere inşallah hep beraber ve halkımızla birlikte imza atarız" dedi.

- ISPARTA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eğirdir Belediye Meclisi Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Volkan Demirel'in eşi Zeynep, oyun havası eşliğinde spor yaptı Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde