Eğitim Bir Sen İlköğretim Okuluna Yapılan Saldırıyı Kınadı - Son Dakika

Eğitim Bir Sen İlköğretim Okuluna Yapılan Saldırıyı Kınadı

12.01.2012 16:36
Eğitim Bir Sen İlköğretim Okuluna Yapılan Saldırıyı Kınadı, System.String[]

Eğitim Bir Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, Ova mahallesindeki Seyhan Belediyesi İlköğretim Okuluna yapılan saldırıya tepki gösterdi.8–10 kişilik bir grubun elini kolunu sallayarak,okul bahçesine izinsiz girip, okulun ikinci katına çıkarak ders yapan öğretmenlere sataştığını anlatan Sezer, "Öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin can güvenliğini hedef alan eğitim öğretim ortamının ve huzurunun bozulmasına sebebiyet veren bu hadise, Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulunda yaşanan ilk vukuat değildir.

Eğitim Bir Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, Ova mahallesindeki Seyhan Belediyesi İlköğretim Okuluna yapılan saldırıya tepki gösterdi.

8–10 kişilik bir grubun elini kolunu sallayarak,okul bahçesine izinsiz girip, okulun ikinci katına çıkarak ders yapan öğretmenlere sataştığını anlatan Sezer, "Öğrencilerin, öğretmenlerin ve velilerin can güvenliğini hedef alan eğitim öğretim ortamının ve huzurunun bozulmasına sebebiyet veren bu hadise, Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulunda yaşanan ilk vukuat değildir. Eğitim çalışanlarının, geleceğimiz olan öğrencilerimizin ve velilerinin can güvenliğini hedef alan bu menfur olayın benzerleri daha öncede adı geçen okulda defalarca yaşanmıştır." dedi.

Sezer, "Olay sadece mahallenin demografik yapısından kaynaklanan bir olay da değildir. Çünkü aynı mahallede başka okullarda eğitim ve öğretimin akamete uğramasına sebebiyet veren böylesi vahim ve elim durumlar yaşanmazken Seyhan Belediyesi İlköğretim Okulunda böylesi durumların yaşanması başka problemlerin olduğunu göstermektedir." diye konuştu.

Eğitim Bir Sen Adana Şubesi olarak konuyu yetkililere ilettiklerini buna rağmen hiçbir somut adım atılmadığını ileri süren Sezer, yetkililerin bu tür konularda daha ciddi tedbir almaları gerektiğini sözlerine ekledi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Eğitim Bir Sen İlköğretim Okuluna Yapılan Saldırıyı Kınadı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Sertap Erener, Bodrum'da çöp toplayıp isyan etti: Utanıyorum insan olmaktan Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın