Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şubesi MSÜ sınavında ikinci olan öğrenciyi ödüllendirdi - Son Dakika

Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şubesi MSÜ sınavında ikinci olan öğrenciyi ödüllendirdi

07.07.2020 17:09
Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şubesi MSÜ sınavında ikinci olan öğrenciyi ödüllendirdi, System.String[]

Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şubesi, Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavında Türkiye ikincisi olan Ahmet Hayrettin Mertoğlu'nu altınla ödüllendirdi.

Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şubesi, Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavında Türkiye ikincisi olan Ahmet Hayrettin Mertoğlu'nu altınla ödüllendirdi.

Şubeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kayseri Fen Lisesi öğrencisi Ahmet Hayrettin Mertoğlu, 120 sorudan sadece 1 yanlışla Türkiye ikincisi oldu.

Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı Aydın Kalkan, Mertoğlu'nun yanı sıra bu başarıda emeği olan okul müdürü İsmail Kaya'yı ve öğretmenleri de tebrik etti.

Okullardan ve eğitimcilerden Kayseri'nin eğitimini markalaştıracak başarıları beklediklerini belirten Kalkan, "Bu başarılar asla bizim için sürpriz değil, eğitimcilerimiz, idarecilerimiz emek veriyor, çocuklarımız emek veriyor ve başarılar art arda geliyor, başarılı olan kim varsa biz o başarıyı destekliyor ve ödüllendiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Okul müdürü Kaya'yı tebrik eden Kalkan, plaket takdim etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Eğitim-Bir-Sen Kayseri Şubesi MSÜ sınavında ikinci olan öğrenciyi ödüllendirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Küçük kızını çekiçle vurarak öldüren anne, kendine gelince canına kıymak istedi