Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanlığı Genişletilmiş Divan Toplantısı - Son Dakika

Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanlığı Genişletilmiş Divan Toplantısı

26.11.2012 13:41
Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanlığı Genişletilmiş Divan Toplantısı, System.String[]

Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanlığı tarafından Genişletilmiş Divan Toplantısı yapıldı.

Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanlığı tarafından Genişletilmiş Divan Toplantısı yapıldı.

Şube Başkanı Murat Şeker, yaptığı yazılı açıklamada, sorumlu sendikacılığın gereği olarak ülkeye olan borçlarını her platformda gösterdiklerini belirtti.

Bin 500'ü aşan üyesiyle ilçe ve köylerde teşkilatı olan tek örgüt olduklarını ifade eden Şeker, üyeleri olsun olmasın bütün eğitim çalışanlarının sigortası olduklarını kaydetti.

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören ise daha önce üyesi olduğu sendikanın doğru işler başardığı için büyük ilgi gördüğünü ve hızla büyüdüğünü belirtti.

AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran da demokrasinin gelişmesinde ve taşların yerine oturmasında Memur-Sen ile Eğitim-Bir-Sen'in önemli bir görev üstlendiğini bildirdi.

Muhabir: Ayhan Mergen/ Meral Özdemir

Yayıncı: Şengül Oymak - SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eğitim-Bir-Sen Siirt İl Başkanlığı Genişletilmiş Divan Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji'den 9 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi