Eğitim-Bir-Sen Turnuvada İl Üçüncüsü Olan Okula Plaket Verdi - Son Dakika

Eğitim-Bir-Sen Turnuvada İl Üçüncüsü Olan Okula Plaket Verdi

17.02.2012 16:41
Eğitim-Bir-Sen Turnuvada İl Üçüncüsü Olan Okula Plaket Verdi, System.String[]

Eğitim-Bir Sen Samsat Şubesi Temsilciliği tarafından, futbol turnuvasında il üçüncüsü olan Yarımbağ İlköğretim Okulu'na bir plaket verildi.

Eğitim-Bir Sen Samsat Şubesi Temsilciliği tarafından, futbol turnuvasında il üçüncüsü olan Yarımbağ İlköğretim Okulu'na bir plaket verildi.

Sendika Temsilcisi Mustafa Tepe, yaptığı konuşmasında, Yarımbağ İlköğretim Okulu'nun "Toplam Kalite Yönetimi"nde Türkiye ikincisi olduğunu, "Geleceğe Enerjin Kalsın" projesiyle de Adıyaman'da birinci olduğunu anımsattı.

Futbol turnuvasında da il üçüncüsü olduğunu vurgulayan Tepe, bu başarının tesadüf olmadığını, bir ekip ruhuyla çalışmasın sonucu olduğunu dile getirdi.

Tepe, "İnanmanın, istemenin ve de samimiyetin neticesi başarıdır. Eğitim-Bir Sen Samsat Temsilciliği olarak bu başarıyı görmezden gelemezdik. Sendika olarak okulumuza bir plaket vererek sevinç ve gururlarına ortak olmak istedik. Okulun idare ve öğretmenlerine özellikle de beden eğitimi öğretmeni Sabit Demiröz'e teşekkür eder başarılarının devamını dilerim" diye konuştu.

Okul Müdürü Mahmut Tepe ise teşekkürlerini ileterek, "Başarının devamı esastır. Biz okul olarak bu başarılarımızın devamı için elimizden geleni yapacağız. Bu anlamda bizi destekleyen yöneticilerimize ve diğer ilgililere teşekkür ediyoruz" dedi.

- ADIYAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eğitim-Bir-Sen Turnuvada İl Üçüncüsü Olan Okula Plaket Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor