Eğitimcilerle Tanışma Toplantısı - Son Dakika

Eğitimcilerle Tanışma Toplantısı

12.01.2012 16:01
Eğitimcilerle Tanışma Toplantısı, System.String[]

Hassa Milli Eğitim Müdürlüğünce tanışma toplantısı düzenlendi.

Hassa Milli Eğitim Müdürlüğünce tanışma toplantısı düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Bedirhan Umaç, İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenen toplantıda ilçedeki idareci ve eğitimcilerle tanıştı.

İlçede yapılması gereken çalışmalarla ilgili eğitimcilere bilgi veren Umaç, şunları kaydetti:

"Bakanlığımızın geçici görevleri iptal etmesiyle tekrar sizlerle beraber çalışacağız. Okullarımızı gerek fiziki, gerekse eğitim açısından en yüksek düzeye getirmek için uğraşacağız. İlçemizdeki başarı çıtasını sizlerin katkısıyla daha da yükselteceğiz."

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eğitimcilerle Tanışma Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İstanbul için yeni tedbirler mi var? Sağlık Bakanı Koca, Bilim Kurulu sonrası konuşuyor Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Manchester United Hakan Çalhanoğlu'na 5 yıllık teklifte bulundu Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı