Son Dakika Haberleri: Eğitimle Güçlenen, Gelecekten Korkmayan Çocuklar İçin...

Eğitimle Güçlenen, Gelecekten Korkmayan Çocuklar İçin...

2 yıl önce

TEGV, 4 Ekim gecesi Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus'ta bağışçıları, mütevellileri ve faaliyetlerine destek olan kişi ve kurumların katıldığı özel bir gece düzenledi.

Eğitimle Güçlenen, Gelecekten Korkmayan Çocuklar İçin..., System.String[]

Sunuculuğunu Cem Davran'ın yaptığı, "Eğitimle Güçlenen, Gelecekten Korkmayan Çocuklar İçin…" ana temasıyla gerçekleşen ve toplam 10 bin çocuğa nitelikli eğitim desteği sağlanan gecede Aycan Teztel İstanbul Superband eşliğinde Londra'dan Sinatra and Friends grubu ve değerli sanatçı Ajda Pekkan sahne aldı. Süperstar performansı ile büyük beğeni topladı.

TEGV Özel Gecesi'nde bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu, Vakfın 22 yıl boyunca iki buçuk milyon çocuğa eğitim desteği ulaştırmasını bağışçı, mütevelli ve gönüllülerinin desteğiyle sağladıklarını belirterek; "Eğitime destek hepimizin kutsal görevi. Bizler, desteklerinizle bu görev için var gücümüzle çalışıyoruz. TEGV, cumhuriyetimizin değerlerine ve evrensel eğitim ilkelerine bağlı kalarak yılda 160 bini aşkın çocuğumuza destek vermeye devam ediyor. Bu tür etkinlik ve özel gecelerimizi daha çok çocuğa ulaşabilmek için yapıyoruz."dedi.

TEGV'in kaynak yaratma projeleri içinde çok özel bir yeri olan Eğitim Gönüllüleri Özel Gecesi'ne destek veren Sn. Çiğdem Simavi, Sn. Ender Mermerci ve Sn. Mehmet Ali Yalçındağ'ın özverili çalışmalarına; geceye katılan gönüllü sanatçılarımız Bahtiyar Engin, Deniz Çakır, Cem Cücenoğlu ve Emre Karayel'e; desteklerinden ötürü Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus ve Pernod Ricard Turkey'e gelecekten korkmayan çocuklar yetişmesine katkı sağladıkları için teşekkür ediyoruz.
Tıp Öğrencisi Kardeşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü, Annesini Yaraladı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Son Dakika! Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı