Eğlence için boynuzları ateşe verilen boğa, matadoru yerden yere vurdu! - Son Dakika

Eğlence için boynuzları ateşe verilen boğa, matadoru yerden yere vurdu!

04.07.2022 10:17

Gösteri için boynuzları ateşe verilen bir boğa, önünde duran matadoru boynuzlarıyla kaldırdıktan sonra yere yatırdı. Videoda matadorun yerden kalkamadığı görüldü.

Gösteri amacıyla kullanılan boğaların zaman zaman çileden çıktıkları anlar gündem oluyordu. Fakat göstericiler bu sefer daha da ileri giderek boğanın boynuzlarını ateşe verdi.

KARŞISINA GEÇİP DURDU

Matador, boğanın boynuzlarını ateşe verdikten sonra karşısına geçip durdu. Boğayı alt edebileceğini düşünen matador, adeta dehşeti yaşadı.

KALDIRIP YERE VURDU

Boynuzları ateşe verilen boğa, hızlı şekilde matadorun üzerine doğru koşarak altına girdi. Daha sonra ise kaldırıp yere vurdu. Kendisini merdivenlerde bulan matadorun, aldığı darbe nedeniyle yerden kalkamadığı görüldü.

YORUMLAR (1)
  • Canan Tok: Nasil bir eglence anlayisi bu böyle? Nasil bir ruh hastasi olmasi lazim bir insanin bunu oturup izlemesi icin? Kiyamet kopsun da bu hayvanlar insanlarin yaptigi eziyetlerden kurtulsunlar... Cevap Yaz 14 0 Yayından Kaldır
500
Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil 17 ile sarı kodlu uyarı! Ani sel ve su baskınları için tedbirli olunması istendi Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil 17 ile sarı kodlu uyarı! Ani sel ve su baskınları için tedbirli olunması istendi Beşiktaş kaçtı Alanya yakaladı! Kara Kartal, 3 farklı üstünlüğü koruyamayınca sahadan 1 puanla ayrıldı Beşiktaş kaçtı Alanya yakaladı! Kara Kartal, 3 farklı üstünlüğü koruyamayınca sahadan 1 puanla ayrıldı Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız

Son Dakika Yaşam Eğlence için boynuzları ateşe verilen boğa, matadoru yerden yere vurdu! - Son Dakika


Advertisement