Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Bir Eğlence Mekanının Tuvaletinde Ceset Bulundu

İstanbul'da Bir Eğlence Mekanının Tuvaletinde Ceset Bulundu

5 ay önce

İstanbul'da bulunan bir eğlence mekanında Ürdün uyruklu bir erkeğin cesedi bulundu. Mekan çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

İstanbul Beyoğlu'nda bulunan 3 katlı bir eğlence mekanının tuvaletinde, 45 yaşlarındaki Ürdün uyruklu bir erkeğin cesedi bulundu. Ceset üzerinde herhangi bir ize rastlanmazken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Hüseyinağa Mahallesi Sahne Sokak'ta bulunan 3 katlı bir eğlence mekanının tuvaletinde 45 yaşlarında Ürdün uyruklu olduğu belirlenen bir erkeğe ait ceset bulundu. Olay, saat 02.00 sıralarında çalışanlardan birinin tuvalete girmesiyle ortaya çıktı. Mekan çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

VÜCUDUNDA KESİCİ YADA DELİCİ ALET İZİNE RASTLANMADI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları ilk incelemede eğlence mekanının ikinci katında bulunan tuvalette bulunan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Ceset üzerinde yapılan ilk incelemede kesici yada delici alet izine rastlanmadı.

GÜVENLİK KAMERALARI SANİYE SANİYE İZLENDİ

Eğlence mekanının içerisinde bulunan güvenlik kameraları polis ekipleri tarafından saniye saniye incelendi.

ÖLÜM NEDENİ OTOPSİNİN ARDINDAN BELLİ OLACAK

Polis ekiplerinin olay yerinde yapılan ilk incelemenin ardından ceset kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Taksim İlk Yardım Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Polis olayın cinayet olup olmadığının ortaya çıkarılması için olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı Abdullah Gül'den Dikkat Çeken Yeni Zelanda Paylaşımı: Tüm Liderlere Örnek Olsun İstanbul İçin Ezber Bozan Anket! İmamoğlu, Yıldırım'ın 1,5 Puan Önünde