Eğlenceli süren gece kabus gibi bitti! Tuba Büyüksün'ün korku dolu anları - Son Dakika

Eğlenceli süren gece kabus gibi bitti! Tuba Büyüksün'ün korku dolu anları

23.01.2020 17:34

Fatih Sultan Mehmet'in hayatı ve İstanbul'un fethini anlatan 'Rise Of Empires: Ottoman' dizisinin galası geçtiğimiz gün Pera Müzesi'nde düzenlendi. Dizinin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, gala çıkışında sokak satıcılarının arasında kalınca büyük korku yaşadı.

'Rise of Empires: Ottoman'ın galasında Tuba Büyüküstün, korku dolu anlar yaşadı. Korumaları sayesinde arabasına binerek uzaklaştı.

Önceki akşam Netflix'in yeni projesi'Rise of Empires: Ottoman'ın galası düzenlendi. Eğlenceli süren gece kabus gibi bitti. Başrollerden Tuba Büyüküstün, ünlülerin korkulu rüyası sokak satıcılarından nasibini aldı.

BÜYÜK KORKU YAŞADI

Büyüküstün, Asmalımescit'te aracına binmeye çalışan satıcılar yüzünden büyük korku yaşadı. İki sokak satıcısı, para istedikleri oyuncudan olumsuz yanıt aldı. Bunun üzerine ikili, araca binmeye çalıştı. Kısa süreli korku atlatan Tuba Büyüküstün'ün imdadına korumaları yetişti.

GÖZDEN KAYBOLDU

Ünlü oyuncunun korumaları, araca binmeye çalışan sokak satıcılarını uzaklaştırdı. Güzel oyuncu, olay sonrası şoförüne "Gaza bas" talimatı vererek gözden kayboldu.

DİZİNİN ÖZEL GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Öte yandan başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır ve Damla Sönmez'in paylaştığı Netflix dizisi Rise of Empires: Ottoman'ın özel gösterimi gerçekleşti.

Tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet'in yükselişini ve İstanbul'un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu'nu farklı bir açıdan ele alan yapımın ilk bölümünün gösterildiği geceye dizinin yapım ekibinin yanı sıra sinema ve sanat camiasından bir çok davetli katıldı.

Prof.Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan, yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment'in üstlendiği belgesel dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor. Çekimleri İstanbul'da gerçekleşen Rise of Empires: Ottoman altı bölümden oluşuyor.

Rise of Empires: Ottoman, tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet'in yükselişini ve İstanbul'un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu'nu farklı bir açıdan ele alıyor.

Rise of Empires: Ottoman tüm dünya ile aynı anda 24 Ocak'ta sadece Netflix'te gösterime girecek.

Eğlenceli süren gece kabus gibi bitti! Tuba Büyüksün'ün korku dolu anları

Son Dakika Magazin Eğlenceli süren gece kabus gibi bitti! Tuba Büyüksün'ün korku dolu anları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
  • Dr: Küçücük yaşlarda gece yarılarına kadar ekmek parası için sokakta satıcılık yapan bir ÇOCUK sizi çok ürkütmesin. Esas ürküten şey çocuğun cani gibi uzaklaştırılması olmalı. keşke bir konuşsaydınız nasıl bir hayatları var, istekleri ne. O kadar korumanın olduğu yerde ufacık bir çocuk size zarar veremezdi emin olun. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

KJ hatalarıyla gündeme gelen TRT'den bir yanlışlık daha: Devletin zirvesi Atanıtkabir'deydi Gözü dönmüş eşkiyalar, okul müdürünü evinin önünde öldüresiye dövdü Korona salgınının başladığı Vuhan'dan skandal görüntüler! Kantin çalışanı sebzeleri ayağıyla yıkadı Gizli kamerayı izleyince hayatının şokunu yaşadı! İç çamaşırlarını giyip kadın kılığına giren kocasıymış Yaşlı kadın, tedavi olmak için gittiği hastanenin ambulansında çıkan yangın sonucu yaşamını yitirdi Hadise makyajsız pozunu paylaştı, herkes aynı şeyi söyledi: Aşk yaramış Esnek çalışma düzenlemesinde tartışmalı 2 madde geri çekiliyor Rusya'nın "Masada istemiyoruz" dediği Türkiye'den karşı hamle geldi: Sahada ve masada Azerbaycan'ın yanındayız