Son Dakika Haberleri: Ejder'in Doğuşu Filmi

Ejder'in Doğuşu Filmi

2 yıl önce

Ejder'in Doğuşu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Ejder'in Doğuşu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Ejder'in Doğuşu Filmi, System.String[]
Yetiştirdiği öğrenciler ve rol aldığı ler ile Bruce Lee’nin namı Amerika’da hızla yayılmaktadır. Turnuvaları bir bir kazanan ve dünyanın en iyisi olduğunu düşünen Bruce Lee’ye, Şaolin Manastırı’ndan Amerika’ya gelen dövüş sanatları ustası Wong Jack Man meydan okur. Lee’nin Amerikalı genç öğrencisi Steve, iki usta arasında, yapacakları dövüş için arabulucu rolü üstlenir ve ikisiyle de dost olur. Bu esnada Steve’in sevdiği kız, mafyanın eline düşer. Bruce Lee ve Wong Jack Man, Steve’i ve kız arkadaşını kurtarmak için suç çetesine karşı güçlerini birleştirirler.


Yönetmen: George Nolfi
Senaryo: Christopher Wilkinson, Stephen J. Rivele, Michael Dorgan
Oyuncular: Billy Magnussen, Terry Chen, Philip Ng, Teresa Navarro, Vanessa Ross, Ron Yuan, Darren E. Scott, Yu Xia, King Lau, Christina July Kim, Natalie Stephany Aguilar, Yee Jee Tso, Felix Chu, Kyle Mosonyi, Jeff Mosley, Steven Wiig, Andy Arness, Simon Chin, Steven Roberts, Darryl Quon, Peter Chao, Xing Jin, Simon Yin, Annie Lore, Jingjing Qu, Lillian Lim, Thomas Dalby, Vincent Cheng, Heidi Michaelis, Mahal Montoya
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: Birth of the Dragon
Yapımcı Firma: Groundswell Productions
Yapım Yılı: 2016
Yapım Ülkesi: ABD, Kanada, Çin
Filmin Süresi: 103 dk.
Dağıtıcı Firma: Bir Film
Vizyon Tarihi: 08.09.2017
Haber Yayın Tarihi : 16.08.2017 12:54 Kaynak: InterSinema.comKılıçdaroğlu'na Yumruk Atıp Serbest Kalan Saldırganın İlk Sözleri: Devlet Büyüklerimin Ellerinden Öperim Fotoğraf Çekimi Sırasında Tacize Uğrayan Joyce Vieira, Tacizciyi Dövdü Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!