Son Dakika Haberleri: Ek Görüntü ve Bilgilerle 2) İstanbul'da "Yeditepe Huzur" Denetimi Yapıldı

Ek Görüntü ve Bilgilerle 2) İstanbul'da "Yeditepe Huzur" Denetimi Yapıldı

8 ay önce

Ramazan EĞRİ - Mehmet İlkay ÖZER - Soner HASIRCIOĞLU / İSTANBUL DHAİstanbul'un bütün ilçelerinde, 2400 polisle helikopter destekli asayiş denetimi yapıldı.

Ek Görüntü ve Bilgilerle 2) İstanbul'da
Ramazan EĞRİ - Mehmet İlkay ÖZER - Soner HASIRCIOĞLU/ İSTANBUL DHA

İstanbul'un bütün ilçelerinde, 2400 polisle helikopter destekli asayiş denetimi yapıldı. 

İstanbul'un 39 ilçesinde 2400 polisin katılımıyla "Yeditepe Huzur" adlı denetimler yapıldı. Daha önce belirlenen 150 noktada, saat 21.00'de başlatılan denetimler gerçekleştirildi. 

Kadıköy'de oluşturulan denetim noktasında polis ekipleri, şüpheli gördükleri araçları durdurup arama yaptı. Ekipler, araçlardan indirdikleri kişileri ve şüpheli buldukları yayaları GBT(Genel Bilgi Taraması) kontrolünden geçirdi. Denetimlere polis helikopteri destek verdi.

Şişli, Taşkışla Caddesi'nde de arama noktası kuran polisler şüpheli gördükleri araçları durdurarak arama yaptı. Araçtan indirilen ve yayalar kimlik kontrolünden geçirildi. Burada da polis helikopteri denetimlere havadan destek verdi.

Fatih, Millet Caddesi üzerinde de denetim yapıldı. Polis ekipleri, şüphe üzerine durdurdukları araçlarda arama yaptı. Aramalara hassas burunlu 'Dark' isimli Narkotik köpeğinin de katıldığı görüldü. Araçtan indirilenler ve yayalar kimlik kontrolünden geçirildi. Ayrıca denetimler sırasında polis helikopteri havadan destek verdi. Bazı araç sürücülerine de alkol testi uygulandı.Suudiler, Kaşıkçı Cinayetinde Aradıkları Günah Keçisini Buldu: Müzakere Ekibinin Hatası Sürücüsüz Metronun İkinci Etabı Bugün Açılıyor

Binali Yıldırım, Ahmet Necdet Sezer'le İlgili Anısını İlk kez Anlattı