Son Dakika Haberleri: Ekranlardan Uzak Kalan Sinem Kobal, Kendini Bahçe İşlerine Verdi!

Ekranlardan Uzak Kalan Sinem Kobal, Kendini Bahçe İşlerine Verdi!

1 ay önce

Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğinin ardından ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Sinem Kobal'ın ev hali takipçilerini şaşırttı. Kobal'ın dizi projelerine ara vererek anne olmak istediği iddia edildi.

Güzel oyuncu Sinem Kobal ev halinin fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

"OH MİS"

Instagram hesabından paylaşım yapan güzel oyuncu Sinem Kobal ev halinin fotoğrafına, "Ohh miss" notunu ekledi. Ekranlardan uzak kalan Sinem Kobal kendisine evine adadı. Oyuncu önceki gün bahçesindeki çiçeklerin saksılarını değiştirip bakım yaptı. Instagram hesabından paylaşım yapan güzel oyuncu Sinem Kobal ev halinin fotoğrafına, "Ohh miss" notunu ekledi.

"EN AZ ÇİÇEKLER KADAR GÜZELSİN"

Takipçileri de Kobal'ın paylaşımına sessiz kalmadı. Kobal'ın paylaşımı kısa süre içerisinde çok sayıda beğeni aldı. Kobal'in fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Sende en az çiçekler kadar güzelsin." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Çiçeklerle annelik provası yapıyor sanırım." yorumunu yaptı.

Ekranlardan Uzak Kalan Sinem Kobal, Kendini Bahçe İşlerine Verdi!
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 09:14 

YORUMLAR


İki Çocuk Babası Çiftçi: 160 TL'lik Borç için Bana Tecavüz Ettiler Dünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! İstanbul Yarışından Resmen Çekilen DSP Adayı Aydın: Her Şey Çok Güzel Olacak