Son Dakika Haberleri: Ekrem İmamoğlu eşinin, Selahattin Demirtaş'ın eşiyle bir araya gelmesi hakkında konuştu

Ekrem İmamoğlu eşinin, Selahattin Demirtaş'ın eşiyle bir araya gelmesi hakkında konuştu

26 gün önce

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu ile Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın bir araya gelmesi hakkında Ekrem İmamoğlu esprili bir yorumda bulunarak, "Gizli bir kadın ittifakı varsa ondan benim de bilgim yok." dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu ile Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın bir araya gelmesi gizli bir ittifak olarak yorumlanmıştı. İmamoğlu bu konu hakkında ilk defa yorum yaptı. "Gizli bir kadın ittifakı varsa ondan benim de bilgim yok." dedi.

"GİZLİ BİR KADIN İTTİFAKI VARSA ONDAN BENİM DE BİLGİM YOK"

Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın bir araya gelmesinin gizli bir ittifak olarak yorumlandığının sorulması üzerine, "Gizli bir kadın ittifakı varsa ondan benim de bilgim yok. Sadece 3 hanımefendinin yemek yiyerek, sohbet edip, dertleşmesi var. Ama bilmediğimiz bir kadın ittifakı varsa, biz de oturup bir düşünelim. Siz de düşünün" yanıtını verdi.

Ekrem İmamoğlu eşinin, Selahattin Demirtaş'ın eşiyle bir araya gelmesi hakkında konuştu
Haber Yayın Tarihi: 22.08.2019 04:53 Aile boyu hırsızlık! Kızı ve damadı oyaladı, anne yüzüğü çaldı
İmamoğlu: İBB, Mehmetçik Kûtulamâre dizisine 25 milyon TL aktarmış Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi