Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu - Son Dakika

Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

24.01.2021 14:40
Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu, System.String[]

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş ve Galatasaray'a desteği sonrası gelen çağrılar üzerine Fenerbahçe'nin de bağış kampanyasına destek oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün de bağış kampanyasına destek olduğunu açıkladı.

İmamoğlu Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Beşiktaş ve Galatasaray'ın ardından güzide kulübümüz Fenerbahçe'nin bağış kampanyasına da destek oldum Fenerbahçe'ye gönül verenleri değerli kulübümüze destek olmaya davet ediyorum." ifadesini kullandı.

Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

TARAFTARLARIN ÇAĞRISINA KULAK VERDİ

İmamoğlu dün yaptığı açıklamada da, Galatasaray'a destek olduğunu belirtmişti. İmamoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı açıklama sonrası Fenerbahçe taraftarları, "Mesut Ol" kampanyasına da destek olması için çağrı yapmıştı.

Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu

Son Dakika Spor Ekrem İmamoğlu Fenerbahçe'nin kampanyasına da destekte bulundu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü Liselerde yüz yüze sınavlar, 8 Mart'tan itibaren yapılacak Rıdvan Dilmen'den çarpıcı iddia: Alanyaspor, Çağdaş Atan'ın görevine son vermeyi düşünüyor Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin açılışında iki eksik bulup Bakan'ı uyardı Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu Almanya'da 13 yaşındaki Türk çocuk, akranı tarafından defalarca bıçaklanarak öldürüldü