Ekrem İmamoğlu'ndan Ali İsmail Korkmaz paylaşımı: Rahat uyu güzel çocuk - Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'ndan Ali İsmail Korkmaz paylaşımı: Rahat uyu güzel çocuk

10.07.2019 12:43

Gezi Parkı eylemleri sırasında Eskişehir'de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, anma mesajı paylaştı. İmamoğlu, "Düşlerinde özgür bir dünya olan tüm masum yüreklere... Rahat uyu güzel çocuk, ruhun şad olsun" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB)Başkanı Ekrem İmamoğlu, Gezi Parkı eylemleri sırasında Eskişehir'de bir sokakta dövülerek öldüren Ali İsmail Korkmaz için "Rahat uyu güzel çocuk, ruhun şad olsun" diyerek anma mesajı paylaştı.

Korkmaz'ın ölümünün 6. yıldönümünde sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı:

"Düşlerinde özgür bir dünya olan tüm masum yüreklere... Rahat uyu güzel çocuk, ruhun şad olsun. #AliİsmailKorkmaz"

Ekrem İmamoğlu'ndan Ali <a class='keyword-sd' href='/ismail-korkmaz/' title='İsmail Korkmaz'>İsmail Korkmaz</a> paylaşımı: Rahat uyu güzel çocuk

Ali İsmail Korkmaz, Eskişehir'de Gezi Parkı protestoları sırasında 2 Haziran gecesi sivil giyimli kişiler ve sivil polisler tarafından tarafından sopalarla saldırıya uğradı. Darp edildikten sonra kaldırıldığı hastanede 38 gün komada kaldıktan sonra 10 Temmuz 2013 tarihinde yaşamını yitirdi.

YORUMLAR
500
AK Parti'li Avcı ve Günay'dan, Mera Islah ve Amenajman Projesi açıklaması AK Parti'li Avcı ve Günay'dan, Mera Islah ve Amenajman Projesi açıklaması Mihalıççık ilçesinde otluk alanda çıkan yangın söndürüldü Mihalıççık ilçesinde otluk alanda çıkan yangın söndürüldü Eskişehir'de bıçaklı saldırgan etkisiz hale getirildi Eskişehir'de bıçaklı saldırgan etkisiz hale getirildi

Son Dakika Güncel Ekrem İmamoğlu'ndan Ali İsmail Korkmaz paylaşımı: Rahat uyu güzel çocuk - Son Dakika


Advertisement