Ekrem İmamoğlu'nun Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Kazandığı İBB'den Manidar Paylaşım: Oh Olsun! - Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'nun Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Kazandığı İBB'den Manidar Paylaşım: Oh Olsun!

02.04.2019 11:20

Resmi olmayan sonuçlara göre CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediyesinin halkla ilişkiler bölümünün sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda Füsun Önal'ın "Oh olsun" parçasına yer verildi.

Resmi olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partili Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı İstanbul Büyükşehir Belediyesinin halkla ilişkiler bölümünün sosyal medya hesabında dikkati çeken bir paylaşım yapıldı.

Paylaşımda Füsun Önal'ın "Oh olsun" parçasına yer verildi.

İBB'nin paylaşımı şöyle:

Oyununa gelmemiş,

Sana hiç yüz vermemiş,

Sırtını dönüp gitmiş,

Oh Olsun!

Duymaz olduk sesini,

Döv bakalım dizini,

Ah bir görsem yüzünü,

Oh Olsun!

Füsun Önal'dan "Oh Olsun" paylaşımını armağan ediyoruz...

PAYLAŞIM KALDIRILDI

İBB, daha sonra söz konusu bu paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırdı.

2004 yılından 2017 yılına kadar İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı görevini yürüten Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın isteğiyle istifa etmişti. Topbaş, istifasına ilişkin olarak yaptığı açıklamada "İnsan her şeyi affedebilir, ama adam yerine konmamayı asla" demişti. Topbaş'ın istifasının ardından Mevlüt Uysal, İBB Başkanlığı koltuğuna oturmuştu.

Ekrem İmamoğlu'nun Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Kazandığı İBB'den Manidar Paylaşım: Oh Olsun!

Son Dakika Güncel Ekrem İmamoğlu'nun Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Kazandığı İBB'den Manidar Paylaşım: Oh Olsun! - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İstanbul'da bu gece ve yarın yoğun kar yağışı bekleniyor, kar kalınlığı 20 - 40 cm arasında olacak Bir kızı iki erkekle nişanlamışlardı! Dolandırılan genç kurulan tezgahı anlattı: 45 bin lirayı alıp irtibatı kestiler Yeni yılla birlikte normalleşme adımları atmaya başladılar! İşte bankaların güncel mesai saatleri Cumhuriyet tarihinin akaryakıta bağlı en büyük vergi kaçakçılığı operasyonu: 50 ilde, 220 gözaltı Hiç gitmediği Adıyaman'dan trafik cezası geldi, eşiyle arası bozuldu Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti