Ekvador polisi, uçakları engellemek için polis arabalarını piste park etti - Son Dakika

Ekvador polisi, uçakları engellemek için polis arabalarını piste park etti

20.03.2020 00:47

Ekvador polisi, koronavirüs önlemleri kapsamında Jose Joseaquin de Olmedo Uluslararası Havaalanı pistine uçakların inişini engellemek için polis arabalarını park etti.

Ekvador'da koronavirüsle mücadele kapsamında uluslararası uçuşlar yasaklandı. Ekvador polisi, Jose Joseaquin de Olmedo Uluslararası Havaalanı pistine uçakların inişini engellemek için polis arabalarını park etti.

Virüsle mücadele kapsamında uluslararası uçuşların yasaklandığı Ekvador'da polis polis araçları, ülkenin en büyük ikinci havaalanı Jose Joseaquin de Olmedo pistine park edildi.

Kararın Madrid'den gelen Airbus A340 ve Amsterdam'dan gelen KLM Boeing 777 uçaklarını durdurmak için verildiği açıklandı.

BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 199 VAKA VAR

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle Ekvador'da bir kişi hayatını kaybetti. Ülkedeki vaka sayısı ise 199'a yükseldi.

Ekvador polisi, uçakları engellemek için polis arabalarını piste park etti
İtalya'daki can kaybı Çin'e yaklaştı! İşte sayılarla koronavirüs tablosu Türkiye'de koronavirüsten ilk ölüm gerçekleşti Türkiye genelinde koronavirüs vaka sayısı 191'e yükseldi

Son Dakika Dünya Ekvador polisi, uçakları engellemek için polis arabalarını piste park etti - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Cinsiyet değiştirmek için gittiği doktor, aşırı kilolarından dolayı 5-10 yıl içinde öleceğini söyledi Trabzonspor'da Joao Pereira kadro dışı bırakıldı Çinilerine paha biçilemeyen 8 asırlık Gök Medrese'de restorasyon başladı Kan donduran çifte cinayetin ardından yasak aşk çıktı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: 10 milyon dozluk ikinci parti aşılar bu hafta sonuna kadar gelebilir Üzerine "Sahtekar insanların eseriyim" notunu yazdığı parayı dükkanına astı Çatıda ayağı kayan bina görevlisi, yağmur suyu oluğu sayesinde hayatta kaldı Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün: Ayçiçeği yağı fiyatlarında düşüş bekliyoruz