El Emeği Göz Nuru Yarışması - Son Dakika

El Emeği Göz Nuru Yarışması

19.01.2012 17:21
El Emeği Göz Nuru Yarışması, System.String[]

"Gelenekten Geleceğe Tavas Kadınının El Emeği Göz Nuru" adlı yarışmada dereceye giren yarışmacılar ödüllendirildi.

Tavas Belediyesi tarafından düzenlenen

"Gelenekten Geleceğe Tavas Kadınının El Emeği Göz Nuru" adlı yarışmada dereceye giren yarışmacılar ödüllendirildi.

Tavas Belediyesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen ödül törenine Tavas Kaymakamı Muhittin Gürel, Belediye Başkanı Mehmet Karabay, KOSGEB İl Müdürü Selim Erkoç, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Nilgün Ök, Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Balcı, ABİGEM İş Geliştirme Müdürü Enis Erdal, jüri üyeleri ve yarışmaya katılan Tavaslı kadınlar katıldı.

Tavas Belediye Başkanı Mehmet Karabay, Tavas'ta "Gelenekten Geleceğe Tavas Kadınının El Emeği Göz Nuru" adlı yarışmayı bu yıl ikinci kez düzenlediklerini belirterek, "Yarışmada jüri üyelerimiz tartışmaya mahal bırakmayan bir anlayışla dereceye giren eserleri belirlediler. Yarışmaya katılan tüm kadınlarımıza ve yarışmada emek veren jüri üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra Tavas Belediye Başkanı Mehmet Karabay, Kaymakam Muhittin Gürel ve Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Balcı tarafından dereceye giren yarışmacılara ödülleri ile jüri üyelerine plaketleri verildi.

"Gelenekten Geleceğe Tavas Kadınının El Emeği Göz Nuru" adlı yarışmada Ayşe Pamukçu 1. olup, 2 bin lira ödül alırken, ikinci olan Esma Sarıyıldız bin 250 lira, üçüncü olan Medine Tirelioğlu 750 lira para ödülü aldı. Yarışmada Ayşe Çiyancı, Fatma Nibak, Esma Songül ve Ayşegül Kozakoğlu'na da 250'şer lira mansiyon ödülü verildi.

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel El Emeği Göz Nuru Yarışması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak