Elazığ'da asayiş uygulamalarında bin 386 şahıs sorgulandı - Son Dakika

Elazığ'da asayiş uygulamalarında bin 386 şahıs sorgulandı

20.05.2022 11:08
Elazığ'da asayiş uygulamalarında bin 386 şahıs sorgulandı

Elazığ'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde yaptığı uygulamada, bin 386 şahıs sorgulanırken 2'şer adet ruhsatsız silah ve tüfek ele geçirildi.

Elazığ'da İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde yaptığı uygulamada, bin 386 şahıs sorgulanırken 2'şer adet ruhsatsız silah ve tüfek ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, suça konu unsurların tespiti ve yakalanması, kentin huzur, genel güvenlik ve genel asayişinin sağlanması ile mala karşı işlenen suçların önlenmesi amacıyla asayiş uygulamalarını sürdürüyor. Bu çerçevede gece boyunca kentin birçok noktasında yapılan uygulamalarda, bin 386 şahıs sorgulandı, 628 araç kontrol edildi. Kontrollerde, 2 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 9 adet fişek ve 2 adet ruhsatsız tüfek ve bu tüfeklere ait 70 adet kartuş ele geçirildi. Aynı zamanda yoklama kaçağı 2 şahıs hakkında işlemler yapıldı.

Öte yandan trafik yönünden eksiklikleri tespit edilen 4 araca da ilgili mevzuatlar uyarınca ceza kesildiği bildirildi.

Uygulamaların süreceği bildirildi. - ELAZIĞ

YORUMLAR
500
Son dakika haber... Ankara'da son iki haftadaki asayiş uygulamalarında yakalanan 410 kişi tutuklandı Son dakika haber... Ankara'da son iki haftadaki asayiş uygulamalarında yakalanan 410 kişi tutuklandı Elazığ'da asayiş ve şok uygulamalarında 128 şüpheli yakalandı Elazığ'da asayiş ve şok uygulamalarında 128 şüpheli yakalandı Son dakika: İzmir'de haklarında yakalama emri olan 25 suçluya operasyon Son dakika: İzmir'de haklarında yakalama emri olan 25 suçluya operasyon
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Elazığ'da asayiş uygulamalarında bin 386 şahıs sorgulandı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement