Elazığ'da bir genç araçtan sıkılan kurşunların hedefi oldu - Son Dakika

Elazığ'da bir genç araçtan sıkılan kurşunların hedefi oldu

30 gün önce

Elazığ'da yolda yürüyen şahsa, kimlikleri belirlenemeyen kişi ya da kişilerce otomobil içinden ateş açıldı. Bacağından yaralanan şahsın olay sonra kaçma çabaları da güvenlik kameralarına yansıdı.

Elazığ'da yolda yürüyen bir genç, araçtan açılan ateşle bacağından yaralandı. Yaralı gencin panikle uzaklaşmaya çalışması ise güvenlik kamerasına yansıdı.

3 EL ATEŞ EDİLDİ

Olay, merkeze bağlı Rüstem Paşa Mahallesi Şeh Şamil Bulvarı'nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yolda yürüyen Barış D'ye (18) yoldan geçen bir araçtan 3 el ateş edildi. Genç açılan ateşle bacağından yaralandı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı, ambulansla Fethi Sekin Şehir Hastanesine kaldırıldı.

KAMERALAR KAYITTAYDI

Gencin yaralı halde korku ve panikle bölgeden uzaklaşmaya çalışması güvenlik kameralarına yansırken, polis saldırgan ya da saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Elazığ'da bir genç araçtan sıkılan kurşunların hedefi oldu
Haber Yayın Tarihi: 19.01.2020 05:02 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

19 yaşındaki futbolcu Joseph Trevor, sınıf arkadaşı Megan Newman'a tecavüz edip öldürdü
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut "darbe" söylentilerini doğrulayıp Abdullah Gül'ü işaret etti Yargılandığı davadan 18 yıl ceza alan sanık adliyeden kaçmaya çalıştı