Elazığ'da görüldü! 3 metrelik dev yılan vatandaşın kamerasına yansıdı - Son Dakika

Elazığ'da görüldü! 3 metrelik dev yılan vatandaşın kamerasına yansıdı

17.05.2022 16:56

Elazığ'ın Alacakaya ilçesinde vatandaşların fark ettiği yaklaşık 3 metre uzunluğundaki yılan, büyük panik yarattı.

Alacakaya ilçesinde bir vatandaş taşların arasında yaklaşık 3 metre uzunluğunda bir yılan gördü. İlk anda panikleyen vatandaş daha sonra telefonunu çıkararak yılanı kaydetmeye başladı.

GÖZDEN KAYBOLUP GİTTİ

Yaklaşık 3 metre uzunluğundaki yılan, bir süre sonra gözden kayboldu. Vatandaşlar sıcak havaların gelmesi ile birlikte yılanların da daha sık görüldüğünü söyledi.

İşte paniğe neden olan o yılan;

3 metrelik dev yılan paniği! Korkuya kapılan vatandaş o anları kayda aldı
3 metrelik dev yılan paniği! Korkuya kapılan vatandaş o anları kayda aldı
YORUMLAR
500
Traktöre giren 1,5 metrelik yılan paniğe neden oldu Traktöre giren 1,5 metrelik yılan paniğe neden oldu Sokak ortasında görülen 2 yılan tedirgin etti Sokak ortasında görülen 2 yılan tedirgin etti Tunceli'de 3 metre uzunluğundaki yılanı gören vatandaşlar cep telefonlarına sarıldı Tunceli'de 3 metre uzunluğundaki yılanı gören vatandaşlar cep telefonlarına sarıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Elazığ'da görüldü! 3 metrelik dev yılan vatandaşın kamerasına yansıdı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement