Elazığ'da İl Özel İdaresine Yeni Hizmet Binası Yapılacak - Son Dakika

Elazığ'da İl Özel İdaresine Yeni Hizmet Binası Yapılacak

18.01.2012 16:00
Elazığ'da İl Özel İdaresine Yeni Hizmet Binası Yapılacak, System.String[]

Elazığ'da İl Özel İdaresine yeni hizmet binası yapılacak.

Elazığ'da İl Özel İdaresine yeni hizmet binası yapılacak.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından hazırlanmış olan şartname ve proje çerçevesinde İl Özel İdaresinin yeni hizmet binasının yapım işinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 51/g maddesi gereğince pazarlık usulüyle ihaleye çıkarıldığı, ihalenin 7 Şubat'ta yapılacağı belirtildi.

İhalelere ilişkin şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde İl Özel İdaresi emlak ve istimlak müdürlüğünden ücreti karşılığında temin edilinebileceği belirtilen açıklamada, ihale şartnamesine göre yeni hizmet binası yapımına karşılık olarak mülkiyeti il özel idaresine ait üç adet taşınmazın verileceği kaydedildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, projenin gerçekleşmesinde destek veren Vali Muammer Erol ve emeği geçenlere teşekkür etti. Yeni binanın projesinin tamamlandığını ifade eden Bilginoğlu, şunları bildirdi:

"Şuan hizmet vermiş olduğumuz binamızın incelenmesi sonucunda depremsellik açısından sıkıntılı olması ve binamızın artık ihtiyaca da cevap veremeyişinden dolayı binamızın yeniden yapılmasına ciddi anlamda bir ihtiyaç vardı. Yeni binamızın yapılması iki yıllık süreç sonunda tamamlanacak. Çok uzun yıllar Elazı'ğa hizmet verecek olan 20 bin metre kare kapalı alana sahip, iki katlı kapalı otoparkı olan, merkezi ısıtma ve havalandırma sistemine sahip bu prestij binamızın ihalesini yapmayı meclisimizin de aldığı kararla kararlaştırdık. Elazığ'a hayırlı uğurlu olsun."

- ELAZIĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Elazığ'da İl Özel İdaresine Yeni Hizmet Binası Yapılacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü UMKE personeli Eda, enkaz altındaki İnci Okan'a davranışlarıyla gönüllere taht kurdu Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti