Elazığ'da Kadın Sosyal ve Spor Merkezi Açıldı - Son Dakika

Elazığ'da Kadın Sosyal ve Spor Merkezi Açıldı

05.01.2012 11:29
Elazığ'da Kadın Sosyal ve Spor Merkezi Açıldı, System.String[]

Elazığ Belediyesi tarafından kadınların kapalı mekanlarda spor yapmalarına imkan sağlamak amacıyla yaptırılan spor merkezlerden ikincisi hizmete girdi.

Elazığ Belediyesi tarafından kadınların kapalı mekanlarda spor yapmalarına imkan sağlamak amacıyla yaptırılan spor merkezlerden ikincisi hizmete girdi.

Elazığ Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, temeli geçtiğimiz aylarda atılan ve bayanların kapalı mekanlarda uzman eğitmenler eşliğinde rahatça spor yapabilmelerine imkan sağlayan kadın sosyal ve spor merkezlerinden ikincisi Ataşehir Mahallesi'nde düzenlenen törenle açıldığı belirtildi.

Elazığ Valisi Muammer Erol, törende yaptığı konuşmada, merkezin mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi. Vali Erol, şunları belirtti:

"Geçtiğimiz aylar içerisinde birincisinin açılışı yapılan bu merkezde hanım kardeşlerimiz spor aktivitelerini gerçekleştirecekler. Belediyemiz bu konuda gerçekten güzel çalışmalara imza atıyor. Sosyal belediyeciliğin bir gereksinimi olan bu tür hizmetler şehrin diğer mahallelerinde de inşa edilmeli. Bu duygu ve düşüncelerle Belediye Başkanımız Süleyman Selmanoğlu'na teşekkür ediyor, hayırlı hizmetlere imza atmasını diliyorum."

Belediye Başkanı Selmanoğlu ise daha önce bir başka mahallede açtıkları merkeze vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini, bu tesisin de aynı yönde ilgi göreceğini ümit ettiğini kaydetti.

Önümüzdeki dönemlerde bu tesislerin sayısını artıracaklarını ifade eden Selmanoğlu, şunları bildirdi:

"8 yıllık hizmet maratonumuzda hemşehrilerimize sunduğumuz hizmetler saymakla bitmez. Belediyeciliğin altyapı ve üst yapılarında ortaya koyduğumuz güzel hizmetler yanında sosyal ve kültürel hizmetlerde de önemli başarılara imza attık. Allah'a şükürler olsun ki bu aziz diyara kalıcı hizmetler bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

Sporun her türlüsüne ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde sağlıklı yaşam alanları oluşturma noktasındaki gayretlerimiz her geçen gün daha da artmakta. Bizler biliyoruz ve şuna inanıyoruz ki sağlıklı bir yaşam muhakkak spor yapmaktan geçer. İşte sporun bu denli önemine binaen bu merkezimizde sportif faaliyetler gerektiğince yapılacaktır. Her zaman ifade ettiğimiz gibi bizler bu şehri seviyor ve bu şehre yapılan hizmetin helal olduğunu biliyoruz."

Selmanoğlu, hizmetlerinde kendilerinin ufkunu açan her zaman desteklerini esirgemeyen Vali Erol ve vatandaşlara şükranlarını sundu.

Konuşmaların ardından katılımcılar merkezi gezdi.

Sportif aktivitelerinin yanı sıra çeşitli toplantılarının da yapılabileceğini merkez 450 metre kare alan üzerinde kuruldu. Merkezde koşu bantları ile kondisyon ve masaj aletleri bulunuyor.

- ELAZIĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Elazığ'da Kadın Sosyal ve Spor Merkezi Açıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü