Vatandaşların ihbar ettiği kötü kokan depoda hayvansal ürünler ele geçirildi - Son Dakika

Vatandaşların ihbar ettiği kötü kokan depoda hayvansal ürünler ele geçirildi

17.08.2022 14:53

Elazığ'da vatandaşların kötü koku ihbarı sonucu bir depoya baskın yapıldı. Mide bulandıran bir görüntüyle karşılaşılan depodan kemikli et ve bağırsak, kalp gibi iç organlardan oluşan hayvansal ürünler çıktı.

Elazığ Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, Alo 174 Gıda Hattına yapılan şikayet üzerine harekete geçti. Kentte bulunan bir depoda, kolluk kuvvetleri ve gıda kontrol görevlilerince yapılan denetimlerde kokuşmuş kemikli et ile bağırsak, kalp gibi iç organlardan oluşan hayvansal yan ürünlere rastlandı.

İŞLEM YAPILDI

Kokusu tüm mahalleye hakim olan, bozulmuş, kokuşmuş nereden temin edildiği belli olmayan ürünlere imha edilmek üzere el konulurken işletme hakkında 5996 sayılı kanun çerçevesinde yasal işlem uygulandı.

İşte mide bulandıran o görüntüler;

Kötü kokudan rahatsız olan vatandaşlar ihbar etti, depodan çürümüş et çıktı
Kötü kokudan rahatsız olan vatandaşlar ihbar etti, depodan çürümüş et çıktı
Kötü kokudan rahatsız olan vatandaşlar ihbar etti, depodan çürümüş et çıktı
YORUMLAR
500
Son seçim anketinden dikkat çeken sonuç! 5 ilimizden sadece 1 tanesinin tercihi farklı oldu Son seçim anketinden dikkat çeken sonuç! 5 ilimizden sadece 1 tanesinin tercihi farklı oldu Elazığ Belediye Meclisi'nde 'Afiş' Tartışması Elazığ Belediye Meclisi'nde 'Afiş' Tartışması Elazığ'da böbreğinde 8 santimetrelik tümör bulunan hasta şehir hastanesinde şifa buldu Elazığ'da böbreğinde 8 santimetrelik tümör bulunan hasta şehir hastanesinde şifa buldu
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Vatandaşların ihbar ettiği kötü kokan depoda hayvansal ürünler ele geçirildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement