Elazığ'daki Terör Saldırısı - Son Dakika

Elazığ'daki Terör Saldırısı

18.08.2016 15:49
Elazığ'daki Terör Saldırısı, System.String[]

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğüne PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan Yusuf Kenan Mutlu'nun (48) Malatya'daki yakınlarına kederli haber ulaştı.

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğüne PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda şehit olan Yusuf Kenan Mutlu'nun (48) Malatya'daki yakınlarına kederli haber ulaştı.

Şehit Mutlu'nun Yeşilyurt İlçesi Tecde Mahallesinde yaşayan kayınpederi Ali Gökgöz'e şehadet haberini yetkililer verdi.

Damatlarının şehit olduğunu öğrenen Gökgöz ve yakınları gözyaşlarını tutamadı.

Şehidin babaevinin de bulunduğu Tecde Mahallesi'yle kayınpederinin evine Türk bayrakları asıldı.

Tecde Mahalle Muhtarı Ali Yiğit, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehit Mutlu'nun 20 yıllık polis olduğu, emekliliğinin gelmesine karşın çocuklarının okuması dolayısıyla emekli olmadığını söyledi.

Şehit Mutlu'nun eşi Nahide Mutlu ve 3 çocuğunun Elazığ'da yaşadığı, annesi Zeynep Mutlu'yu bir yıl önce kaybettiği öğrenildi. Şehidin alzaymır hastası babası Tevfik Mutlu'nun da tedavisi nedeniyle Elazığ'da kaldığı belirtildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Elazığ'daki Terör Saldırısı - Son Dakika


Son Dakika

İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor 22 katlı binanın 9. katında patlama meydana geldi: 5 yaralı Kalp krizi geçirdiği düşünüldüğü için hastaneye kaldırılan kişinin sırtından vurulduğu anlaşıldı Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Hastanedeki aşk intiharıyla ilgili herkes aynı soruyu soruyor: O silah oraya nasıl sokuldu? Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü