Son Dakika Haberleri: Elazığspor'da 3 Yabancı Gönderildi

Elazığspor'da 3 Yabancı Gönderildi

8 gün önce

Spor Toto 1. Lig'e veda eden Birevim Elazığspor'da 3 yabancı futbolcunun sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi.

Elazığspor'da 3 Yabancı Gönderildi, System.String[]
Spor Toto 1. Lig'e veda eden Birevim Elazığspor'da 3 yabancı futbolcunun sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi.

Spor Toto 1. Lig'den küme düşen ve önümüzdeki yıl kural gereği yabancı futbolcu oynatamayacak olan B.Elazığspor'da, karşılıklı görüşmeler sonucunda Bekamenga, Akakpo ve Camara ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı. Önümüzdeki günlerde bordo-beyazlı ekibin diğer yabancı futbolcularla da karşılıklı anlaşarak yollarını ayırması gerekiyor.

Elazığspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, gerçekleştirdiği uzun görüşmeler sonucunda futbolcularımız Christian Bekamenga, Serge Akakpo ve Abel Issa Camara ile karşılıklı anlaşmaya vararak yollarımız ayrılmıştır. Başkanımız Selçuk Öztürk'ün gayretleri sonucunda futbolcularımızın sözleşme alacaklarından doğan ücretlerinden önemli ölçüde indirim yaptırılmış ve ödemeleri gerçekleştirilmiştir. Böylelikle kulübümüzün FIFA nezdinde ileri ki dönemlerde yaşayabileceği olumsuzlukların önüne geçilmiştir" denildi. - ELAZIĞ
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 09:55 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Beşiktaş, Dorukhan Toköz İçin Kapıyı 10 Milyon Eurodan Açacak Younes Belhanda, Sahneye "Fener Ağlama" Şarkısıyla Çıktı! Galatasaray, 22. Şampiyonluk Kupasını Aldı Galatasaraylı Futbolcular Sahneye Hangi Şarkıyla Çıktı?