Son Dakika Haberleri: Elbise ve Topuklu Ayakkabıyla Ata Binen Hatice, Kendisini Eleştiren Fenomen Alp Kılınç'a Dava Açıyor

Elbise ve Topuklu Ayakkabıyla Ata Binen Hatice, Kendisini Eleştiren Fenomen Alp Kılınç'a Dava Açıyor

27 gün önce

Elbise ve topuklu ayakkabıyla ata binen Hatice, kendisine "At binmek için harika kıyafet" diyen sosyal medya fenomeni Alp Kılınç'a dava açıyor.

Şarkıcı Hatice, önceki gün yeni şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçti. Hatice, klipte derin yırtmaçlı kırmızı elbise ve topuklu ayakkabıyla ata bindi. Şarkıcının bu halleri ise sosyal medyada adeta alay konusu oldu.

Sosyal medya fenomeni Alp Kılınç ise Hatice'nin at bindiği fotoğrafı paylaşarak "At binmek için harika bir kıyafet seçimi" yorumunu yaptı. Yorumu gören Hatice, Kılınç'a "Mahkemede görüşürüz" dedi. Kılınç ise Hatice'ye "Görüşürüz gülüm" cevabını verdi.

"ATIMIN ÇİFTELERİ ÇOK SAĞLAM, KAŞINMA"

Alp Kılınç daha sonra Instagram hesabından Hatice'nin kendisi için yazdığı "Atımın çifteleri çok sağlam bilmem anlatabildim mi Alp Kılınç kaşınma" fotoğrafını "Bir fotoğraf ve iki tane at. Mahkeme günü ben de atımla geleceğim. Her gün bir mahkeme haberiyle uyanıyorum." yorumuyla paylaştı.

Alp Kılınç

Şarkıcı Hatice, Derin Yırtmaçlı Elbise ve Topuklu Ayakkabıyla Ata Bindi


YORUMLAR


Yeni Zelanda Dışişleri Bakanı Peters: Saldırgan Tarrant Hayatının Geri Kalanını Tek Başına Hücrede Geçirecek Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak