Elbistan'da "Kardeşlik Projesi" - Son Dakika

Elbistan'da "Kardeşlik Projesi"

25.09.2014 18:38
Elbistan'da

Elbistan ilçesinde Beşir Derneği Temsilciliği ile Eğitim Bir Sen Şubesi, "Kardeşlik Projesi"' kapsamında 30 yetim çocuğa gıda paketi ve kışlık ayakkabı dağıttı.

Elbistan ilçesinde Beşir Derneği Temsilciliği ile Eğitim-Bir-Sen Şubesi, "Kardeşlik Projesi"' kapsamında 30 yetim çocuğa gıda paketi ve kışlık ayakkabı dağıttı.

Dernek ve Şube temsilcileri, Ali Tekinsoy Ortaokulu'ndaki yetim öğrencilere, getirdikleri gıda ve ayakkabıları teslim etti.

Okul Müdürü Birkan Şatıroğlu, yaptığı konuşmada, Beşir Derneği ve  Eğitim-Bir-Sen yöneticilerine teşekkür etti.

Öğrencilerin ileriki yaşamlarında insan değerleri almış birer birey olarak yetişmelerini amaçladıklarını ifade eden Şatıroğlu, "Bu projeye destek veren Beşir Derneği, Semerkant Vakfı, Eğitim-Bir-Sen ve Müdür yardımcımız Mustafa Altıntop'a şahsım ve okulum adına herkese teşekkür ederim" dedi.

Dernek temsilcisi Aslan Yıldırım ise kurum olarak slognlarının "Gönüller Yapmaya Geldik" olduğunu belirtip, "Bütün Müslümanlar kardeştir" değerini hatırlatarak herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Eğitim-Bir-Sen Okul Temsilcisi Adem Özdemir de projenin Türkiye genelinde devam ettiğini belirterek, hedeflerinin 50 bin yetim çocuğa ulaşmak olduğunu söyledi. - Kahramanmaraş

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Elbistan'da 'Kardeşlik Projesi' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar Kasımda yıllık enflasyonun yüzde 14,03 olmasıyla memura yüzde 3 fark, emekliye ise yüzde 7 zam göründü