Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı - Son Dakika

Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı

02.12.2022 21:49

Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı Yurda kaçak yollarla getirilen Mısır Yılanı Şanlıurfa'daki kontrollerinin ardından Gaziantep Hayvanat Bahçesine teslim edildi.

Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı

ŞANLIURFA - Yurda kaçak yollarla getirilen Mısır Yılanı Şanlıurfa'daki kontrollerinin ardından Gaziantep Hayvanat Bahçesine teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri, ülkeye yasadışı yollarla sokulan bir Mısır Yılanı tespit etti. Yılana el koyan ekipler, yılanı bulunduran şahsa ise idari para cezası uyguladı.

Mısır Yılanını alan ekipler, gerekli kontrollerinin yapması için Gölpınar Yaban Hayvanı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezine götürüldü. Burada kontrolden geçirilen Mısır Yılanı, Gaziantep Hayvanat Bahçesi yetkililerine teslim edildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Gaziantep ve çevre illerinde kar yağışı devam ediyor Gaziantep ve çevre illerinde kar yağışı devam ediyor Gaziantep ve çevre illerinde kar yağışı devam ediyor Gaziantep ve çevre illerinde kar yağışı devam ediyor

Son Dakika 3. Sayfa Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement