Electro Deluxe, 17 Şubat'ta Zorlu PSM STUDIO'da! - Son Dakika

Electro Deluxe, 17 Şubat'ta Zorlu PSM STUDIO'da!

07.02.2017 11:54
Electro Deluxe, 17 Şubat'ta Zorlu PSM STUDIO'da!, System.String[]

Acid jazz ve funk'ı; fusion, hip-hop ve nu jazz'la birleştiren Fransız grup Electro Deluxe, 17 Şubat akşamı Zorlu PSM STUDIO'da sahne alıyor.

Günümüzde sıkça rastlanan jazz-funk destekli elektronik müziğin bir anlamda tersini, yani electronica destekli bir jazz-funk sound'unu yaratmayı amaçlayan grup hip-hop'tan nu jazz'a kadar farklı türlere de uzanan müziğiyle dinleyicilere çarpıcı performans yaşatacak!

Montréal Uluslararası Caz Festivali ve Pekin'deki Jazz-E Festival başta olmak üzere bugüne kadar birçok uluslararası festivalde de sahne alan Electro Deluxe; Herbie Hancock, Buckshot LeFonque ve Meshell Ndegeocello'dan esinlen müzikleriyle Zorlu PSM STUDIO'ya konuk oluyor.

2001'de saksofoncu Thomas Faure, basçı Jérémie Coke, davulcu Arnaud Renaville ve piyanist Gaël Cadoux tarafından kurulan, şu anki kadrosunda bu isimlere ek olarak vokalde James Copley, trompette Vincent Payan ve trombonda Bertrand Luzignant'ın yer aldığı Electro Deluxe en sevilen şarkılarını izleyiciyle buluşturuyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Electro Deluxe, 17 Şubat'ta Zorlu PSM STUDIO'da! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Best Model'in ardından 16 yaşındaki Ceyda Toyran'ın Miss Model seçilmesi tartışma yarattı Kartal Dr. Lütfi Kırdar Hastanesi Başhekimliği, korkutan koronavirüs test kuyruğunun nedenini açıkladı Trump başkanlığı devretme şartını açıkladı: Tüm oylar sayıldığında doğru olanı yapacağım Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Mutasyona uğramış koronayı insanlara bulaştıran vizon paniği Türkiye sınırına dayandı Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti 11 yaşındaki çocuğu istismar eden Fatih Şağban hakim karşısına çıktı! Trump ve Biden'ı suçladı