Son Dakika Haberleri: Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi

3 ay önce

Kırklareli'nde 11 köy ve bir mahallede elektrik kesintisine gidilecek.

Elektrik Kesintisi, System.String[]
Kırklareli'nde 11 köy ve bir mahallede elektrik kesintisine gidilecek.

TREDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım ile armatür yenileme çalışmaları nedeniyle, kent merkezinin Çağlayık, Karadere, Şükrüpaşa, Dereköy, Geçitağzı, Kapaklı, Vize ilçesinin Hamidiye, Kışlacık, Vize ilçesinin Hamidiye, Kışlacık ve Kofçaz ilçesinin Kula köyü ile Demirköy ilçesinin Yeni Mahallesi'ne yarın elektrik enerjisi verilmeyecek.

Söz konusu kesintiler kent merkezinin Çağlayık, Karadere, Şükrüpaşa, Dereköy, Geçitağzı, Kapaklı ve Kula köylerinde 12.00-14.00, Emirali ve Çiftlikköy köylerinde 09.00-18.00, Hamidiye ve Kışlacık köyleri ile Yeni Mahallesi'nde 10.00-17.00 saatleri arasında uygulanacak.

Açıklamada, kesintiler nedeniyle elektrikli cihazların zarar görmemesi için vatandaşların gerekli önlemleri almaları istendi.
Haber Yayın Tarihi: 15.05.2019 12:09 Kaynak: AAEkrem İmamoğlu: Böyle bir yere çocuğum, eşim girmez Sanatçı Zuhal Olcay'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle aldığı hapis cezası onandı! Kendall Jenner çıplak fotoğrafıyla takipçilerinin aklını başından aldı!