ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDENİYLE TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA - Son Dakika

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDENİYLE TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA

19.03.2022 15:04

Bağcılar tramvay hattında elektrik kesintisi nedeniyle Seyitnizam ve Çapa tramvay durakları arasında seferler durdu.

Bağcılar tramvay hattında elektrik kesintisi nedeniyle Seyitnizam ve Çapa tramvay durakları arasında seferler durdu. Yolcular duraklara yürüyerek ulaşmaya çalıştı.

Kabataş - Bağcılar Tramvay hattında elektrik kesintisi nedeniyle Seyitnizam ve Çapa istasyonları arasında seferler durdu. Elektrik kesintisinden dolayı yolcular tramvaylardan inerek istasyonlara ve diğer toplu taşıma araçlarına yürüdü. İstanbul Büyükşehir Belediye ekipleri arızanın giderilmesiyle için çalışma başlattı.

"HERHALDE KALP HASTASI OLMAMIZ İÇİN YÜRÜMEMİZİ İSTİYORLAR"

Tramvaydan inerek durağa yürüyen Cankurt Akkan, "Bir şey diyemiyorum. Herhalde kalp hastası olmamız için yürümemizi istiyorlar. Elektrik kesintisi varmış. 'Buradan Akşemsettin durağına kadar yürüyeceksiniz' dediler. 'Ya yürüyeceksin ya da belediye otobüsüne bineceksin' diyorlar. Tramvaydan duyuru öyle yapıldı. Biz Beyazıt'tan geliyoruz. Zeytinburnu'na gideceğiz" dedi.

Cevizlibağ'dan yürüyerek tramvaya geldiğini söyleyen İlkay Bilir, "Sanırım elektrik kesintisi olmuş. Onunla ilgili bir anons yapıldı. Cevizlibağ'dan buraya kadar yürüdük. Galiba Çapa Durağına kadar da yürüyeceğiz. Cevizlibağ'dan metrobüsten indim, buraya kadar yürüdüm" diye konuştu.

YORUMLAR
500
Trabzonspor konuk ettiği Hatayspor'u Abdülkadir Ömür'le devirdi! Lige 2'de 2'yle başladı Trabzonspor konuk ettiği Hatayspor'u Abdülkadir Ömür'le devirdi! Lige 2'de 2'yle başladı Johnson & Johnson'ın 130 yıldır sattığı bebek pudrasında kanserojen madde tespit edildi Johnson & Johnson'ın 130 yıldır sattığı bebek pudrasında kanserojen madde tespit edildi Samsun'da dalgalar arasında kaybolan 16 yaşındaki çocuk hayata döndürüldü Samsun'da dalgalar arasında kaybolan 16 yaşındaki çocuk hayata döndürüldü
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDENİYLE TRAMVAY SEFERLERİNDE AKSAMA - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement