Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı - Son Dakika

Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı

24.09.2020 20:24

Muğla'da üniversite öğrencisi Tuğçe Çelik'i 1.5 yıldır taciz ettiği için tutuklanan Nurettin Şeyhmusoğlu tahliye edildi. Elektronik kelepçe ve uzaklaştırma şartlarıyla tahliye edilen Şeyhmusoğlu'nun Çelik'i taciz etmeye devam ettiği öğrenildi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, iki ay önce üniversite öğrencisi Tuğçe Çelik'i (21) taciz ve tehdit ettiği iddiası ile tutuklanan Nurettin Şeyhmusoğlu (46) iki gün önce elektronik kelepçe kullanma ve Tuğçe Çelik'e 200 metreden fazla yaklaşmama şartıyla serbest bırakıldı. Ancak Nurettin Şeyhmusoğlu'nun serbest bırakıldıktan sonra yeni açtığı sosyal medya hesabından hakaret ve tacize devam ettiği ileri sürüldü.

Bodrum'da oturan Tuğçe Çelik, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile 1.5 yıldır Nurettin Şeyhmusoğlu tarafından taciz edildiğini, ölüm korkusu ile sokağa çıkamadığını belirterek, şikayette bulundu. Gözaltına alınan Nurettin Şeyhmusoğlu, tutuklandı.

MAHKEMEDEN KARAR ÇIKTI

Nurettin Şeyhmusoğlu hakkında açılan dava, Bodrum 7. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. İkinci celsesi görülen duruşmada tutuklu sanık Nurettin Şeyhmusoğlu hazır bulundu. Mahkeme heyeti, sanığın üzerine atılı suç vasfının değişme ihtimali, tutukluluk süresi, delillerin toplanmış olması ve adli kontrol hükümleri dikkate alınarak Nurettin Ş.'nin tahliyesine karar verdi. Elektronik kelepçe tedbiri altına alınarak tahliye edilen Nurettin Şeyhmusoğlu'nun, Tuğçe Çelik'e 200 metreden fazla yaklaşmaması kararı da alındı.

SERBEST KALDI, TACİZİ BIRAKMADI

Nurettin Şeyhmusoğlu'nun, Tuğçe Çelik'in babası Yaşar Çelik'in adını kullanarak açtığı yeni sosyal medya hesabından yeniden hakaretlerde bulunduğu ve taciz mesajlarına devam ettiği ortaya çıktı. Bunun üzerine Tuğçe Çelik de bir kez daha polise giderek şikayetçi oldu.

"SIRADAKİ BEN OLMAK İSTEMİYORUM"

Muğla'da 21 yaşındaki voleybol eğitmeni Tuğçe Çelik, sosyal medyadan yaklaşık iki yıldır 46 yaşındaki Nurettin Şeyhmusoğlu tarafından taciz edildiğini paylaşmıştı. Çelik'in "ölmek istemiyorum" isyanının ardından Şeyhmusoğlu gözaltına alınmıştı. Yaşadıklarını anlatan Çelik "Pınar gibi bana zarar vereceğinden korktuğum için suç duyurusunda bulunmuştum. Bu psikopat için önlem alınsın, sıradaki ben olmak istemiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı
Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı
Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı
Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı
Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı
Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Tuğçe sadece 1 ay rahat edebildi! Sapık serbest kaldı, tacizi bırakmadı - Son Dakika

YORUMLAR (28)
  • Taciz: Bunu ikinci kez SOSYAL Medya ile bile yapsa 5 yıl indirimsiz CEZA denmesi lazım ki son bulsun..İlla olayı gerçekleştirmesine gerek olmamalı..CEZA HUKUKÇULAR NEREDE YAŞIYORLAR..Hukuk Fakültesinin Hukukçularının işine son verilmeli..Bunlar hala İsveç ve İngiltere hukukundan 1 ADIM öteye gidemediler..CEZA HUKUKU değişmeli ..Günumüze cevap vermediği ortada..PEKİ BUNU KİM YAPACAK.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Fatih: Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanin hakkı kötektir demiş Ziya Paşa Güzel bir dayak yerse belki akıllanır Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • hakan: herkes kendi adaletini kendisi sağlamalı... bu adamı önce başına çuval geçirip iyice dövmeli olmadı, sağını solunu kırıp bırakmalı... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı