Elele Avon Kadın Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Elele Avon Kadın Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu

17.01.2018 11:41
Elele Avon Kadın Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu, System.String[]

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Elele AVON Kadın Ödülleri'nde duruşuyla ve başarılı çalışmalarıyla yılın ses getiren kadınları belirlendi.

Ödül alan isimler arasında Sıla, Gonca Vuslateri, Azra Kohen, Gülden Aydın ve Dilek Livaneli gibi kendi alanlarında fark yaratan, başarılı kadınlar yer aldı.

Güzelliğe değer katan AVON ile Türkiye'nin en köklü kadın dergisi Elele dergisi işbirliğiyle dördüncüsüne imza atılan Elele AVON Kadın Ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Türkiye'nin en başarılı kadınlarının ödüllendirildiği gelenekselleşen organizasyonda ödül alan isimler halk oylaması ve jüri değerlendirmesi sonucunda belirlendi.

Son ana kadar heyecanın dorukta olduğu törenin sunuculuğunu bu yıl da deneyimli gazeteci Mirgün Cabas üstlendi. Dokuz kategoride verilen ödüllerde Yılın Oyuncusu Gonca Vuslateri, Yılın Şarkıcısı Sıla, Yılın Gazetecisi Gülden Aydın ve Yılın Yazarı Azra Kohen oldu. Güzel Sanatlar dalında Nehir Özzengin, Sosyal Sorumluluk kategorisinde Dilek Livaneli ödüle layık görülürken yılın bilim kadını Prof. Dr. Oya Başak, Yılın Sporcusu Zeliha Ağrıs, Yılın Girişimcisi Aslı Elif Tanuğur oldu.

Elele AVON Kadın Ödülleri'nde yıl boyunca gösterdiği performans ve çalışmalarıyla kadınlara ilham kaynağı olan AVON temsilcileri de ödüllendiriliyor. Yıl boyunca gösterdiği üstün başarıları dolayısıyla Yılın AVON Kadını 25 yıldır Avon Temsilciliği yapan Hülya Vardar olurken, AVON'un "meme kanseri ile mücadele ürünleri" satışındaki başarılarıyla AVON Pembe Melek'i geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Arife Nurhan Musellim oldu.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER DE GECEYE İLGİ GÖSTERDİ

Geceye ödül alan isimlerin yanı sıra adaylar, sanat, medya ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri de katıldı. Halk oylamasının ardından nihai kazananları belirleyen jüri üyelerinden oyuncu Derya Baykal ve Hale Soygazi, karikatürist Erdil Yaşaroğlu, şarkıcı Kalben, yönetmen Türkan Derya, balet Tan Sağtürk, sanatçı Hüsamettin Koçan, gazeteci Mehmet Y. Yılmaz ve Kanat Atkaya da törene katılan isimler arasında yer aldı. Begüm Kütük, Saadettin Saran, Irmak Ünal, Pelin Öztürk, Ayşe Tolga, Ebru Destan, Jülide Ateş, Emine Ün, İclal Aydın, Pınar Deniz ve Selen Seyven de ödül heyecanına tanıklık eden ünlüler arasındaydı.

Elele Avon Kadın Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Elele Avon Kadın Ödülleri 2017 Sahiplerini Buldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Demba Ba'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek: Avrupa'nın anlattığıyla benim gördüğüm aynı değil Anaokulu öğretmeni genç kız "Sadece sevdim" diye not bırakıp hayatına son verdi Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Gözaltına alınan kadının iç çamaşırından uyuşturucu ve hassas terazi çıktı