Elif Yılmaz: Ünlü değil iyi bir oyuncu olmak istiyorum - Son Dakika

Elif Yılmaz: Ünlü değil iyi bir oyuncu olmak istiyorum

12.04.2020 07:44
Elif Yılmaz: Ünlü değil iyi bir oyuncu olmak istiyorum, System.String[]

? Yarışmada birinci olacağınızı tahmin ediyor muydunuz?Tabii ki kendime güveniyordum, dereceye girerim diye düşünüyordum ama birinci olmayı beklemiyordum. Sonuca hem şaşırdım hem de çok sevindim. Her şey bir rüya gibiydi.

? Yarışmada birinci olacağınızı tahmin ediyor muydunuz?

Tabii ki kendime güveniyordum, dereceye girerim diye düşünüyordum ama birinci olmayı beklemiyordum. Sonuca hem şaşırdım hem de çok sevindim. Her şey bir rüya gibiydi.

? Yarışmaya katılmaya nasıl karar verdiniz?

Güzellik yarışmasına katılmak her kızın çocukluk hayalidir. Bir gün gittiğim güzellik merkezinde bir arkadaşımla karşılaştım. Kendisi böyle bir yarışmadan bahsedip başvurduğunu söyledi. Ben de bu tecrübeyi yaşamak için ön elemeye katıldım.

ROLÜM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM

? Yarışma öncesinde neler yapıyordunuz?

Oyunculukla ilgileniyordum. İki yıllık bir eğitimim var. "Tam Kafadan" isimli bir sinema filmi çektim. Kendimi oyunculukta geliştirmek adına workshop'lara katıldım.

Hala daha en iyisi olmak için eğitimlere katılıyorum. Oyuncu koçu Esra Kızıldoğan ile çalışıyorum. Öğrenmenin sonu yok diyerek aynı zamanda diyetisyenlik okuyorum.

? Peki diyetisyenlik yapacak mısınız?

Dediğim gibi küçüklüğümden beri en büyük hayalim oyuncu olmaktı. O yıllardan başlayan oyunculuk sevdam aynı heyecanla devam ediyor. Onun için önceliğim her zaman oyunculuk olacaktır.

? Nasıl bir rol size cezbeder?

Aslında kült filmleri seviyorum; "Casablanca" gibi. Bu benim işim ve rolüm için her şeyi yaparım. Gerekirse kilo alırım, saçlarımı bile kazıtırım.

ŞÖHRET PEŞİNDE DEĞİLİM

? Dizi ve film teklifleri gelmeye başladı mı?

Evet, dizi görüşmelerim devam ediyor. İyi bir hikaye ve bana uygun iyi bir rol bekliyorum. Onun için bol bol senaryo okuyorum ama acele etmiyorum.

? Starlık kavramı sizin için ne ifade ediyor?

Şöhret peşinde koşan biri hiçbir zaman olmadım. Hedefim ünlü değil, iyi bir oyuncu olmak. Dediğim gibi iyi bir karakter oyuncusu olmayı istiyorum. Ama insanların hayran olduğu bir star olmayı da kim istemez!

? Oyunculukta kurallarınız var mı?

Oyunculuk adına tabii ki kurallarım var.

Kademe kademe değişiyor.

En büyük idolüm Arzum Onan

? İdolünüz var mı?

Arzum Onan'a hayranım. Üreten bir kadın olması beni kendisine hayran bırakıyor. Zaten küçüklüğümden itibaren beni Arzum Onan'a benzetirler. Bir de Natalie Portman'ın oyunculuğunu beğeniyorum.

? Güzellik oyunculuk için avantaj mı?

Güzellik kavramı kişiden kişiye değişebiliyor. Yeri geliyor avantajını, yeri geliyor dezavantajını yaşayabiliyorsunuz. Eminim ki bu yarışmadan aldığım derece güzel fırsatları da beraberinde getirecektir.

Elif Yılmaz: Ünlü değil iyi bir oyuncu olmak istiyorum

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Elif Yılmaz: Ünlü değil iyi bir oyuncu olmak istiyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi