Ellibeş, "En İyi İlçe Belediye Başkanı" Seçildi - Son Dakika

Ellibeş, "En İyi İlçe Belediye Başkanı" Seçildi

05.01.2012 18:00
Ellibeş,

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, bir araştırma şirketi tarafından yapılan araştırmada "en iyi ilçe belediye başkanı" seçildi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, bir araştırma şirketi tarafından yapılan araştırmada "en iyi ilçe belediye başkanı" seçildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, bir şirket tarafından 25 ilde 4 bin 365 kişi ile görüşülerek elde edilen araştırmada, il genelinde ilçe belediye başkanları dalında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in 'en iyi belediye başkanı' seçildiği belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

"Araştırma 2011 yılı içinde Türk halkını yakından ilgilendiren konuların ve alışkanlıklarının hangi düzeyde olduğunu tespit etmek adına gerçekleştirildi. Çalışma farklı sosyo-ekonomik ve sosyo-demografik gruba mensup kişilerden yaş, cinsiyet, eğitim, meslek, mahalle-semt kotalarına göre tesadüfi yöntemle seçilmiş denekler ile görüşülerek yapıldı."

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ellibeş, 'En İyi İlçe Belediye Başkanı' Seçildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici