Elon Musk Roket Fırlattı, Amerikalılar UFO Sanıp Polisi Aradı - Son Dakika

Elon Musk Roket Fırlattı, Amerikalılar UFO Sanıp Polisi Aradı

23.12.2017 22:38

Ünlü girişimci Elon Musk'ın Kaliforniya'dan Falcon-9 roketini fırlattı. Los Angeles semalarında roketi gören Amerikalılar roketi uzaylı sanıp korkuya kapıldı.

Ünlü girişimci Elon Musk'ın uzay çalışmalarına odaklanan şirketi Space X, Kaliforniya'dan Falcon-9 roketini fırlattı.

Roketin tırmanışı Los Angeles semalarında izlendi. Roketin atıldığından habersiz olanlar gökyüzünde oluşan ışıkla ilgili sosyal medyada ilginç paylaşımlarda bulundu. Elon Musk da bu paylaşımlara katıldı.

KALİFORNİA ÜSSÜNDEN FIRLATTI

ABD'nin Los Angeles kenti semalarında oluşan bu görüntü paniğe neden oldu. Yetkililerin açıklamaları bile bazılarını tatmin etmedi. Ünlü girişimci Elon Musk'ın uzay çalışmalarına odaklanan şirketi Space X, Falcon-9 roketni Kaliforina'daki Vandernberg Hava Üssü'nden fırlattı.


UZAYLI SANIP POLİSİ ARADILAR

Roket tırmanışı sırasında Los Angeles semalarını aydınlattı. Roketin atılacağından haberi olmayanlar gördükleri manzaraya anlam veremedi. Kimileri paniğe kapıldı. Uzaylı faaliyeti var diye polisi arayanlar bile oldu. Sosyal medyada da konu gündeme oturdu. Binlerce kişi paylaşımda bulundu.


"GÖKYÜZÜNDE BİR UFO VARDI"

Çıkan ışık en çok UFO'ya benzetildi. Amerikalı şarkıcı Demi Lovato, ''Space X tarafından uydurulan bahanenin saçmalık olduğunu düşünüyorum ve herkesin gördüğü gibi gökyüzünde bir UFO vardı!' 'dedi. Space X firmasının sahibi Elon Musk da paylaşımlara espriyle yanıt verdi. Twitter hesabında "Işıklar Kuzey Kore yapımı nükleer UFO" notunu yazdı.

Elon Musk Roket Fırlattı, Amerikalılar UFO Sanıp Polisi Aradı
Elon Musk Roket Fırlattı, Amerikalılar UFO Sanıp Polisi Aradı

Son Dakika Güncel Elon Musk Roket Fırlattı, Amerikalılar UFO Sanıp Polisi Aradı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu