Elsiad'tan Makedonya ve Kosova Gezisi - Son Dakika

Elsiad'tan Makedonya ve Kosova Gezisi

17.02.2012 15:40
Elsiad'tan Makedonya ve Kosova Gezisi, System.String[]

(ELSİAD), Makedonya ve Kosova'ya gezi düzenledi.

Elbistan Sanayici ve İşadamları Derneği

(ELSİAD), Makedonya ve Kosova'ya gezi düzenledi.

ELSİAD üyelerinin yanı sıra Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük'ün de katılımıyla gerçekleştirilen Makedonya ve Kosova gezisi, yoğun ilgi gördü.

Gezi programında, camileri, hanları, tarihi çarşısı ile Balkanlar'daki Osmanlı mirasının günümüzdeki en önemli şehirlerinden olan Üsküp ile başladı. Daha sonra 'Evlat-ı Fatihan onun yadigarıdır' diye vakfettiği Üsküp şehri kaleden izlendi.

Bu programdan çok etkilendiğini ifade eden Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, "Akşam yemeğinde söylenen Vardar ve Anadolu türkülerinden çok duygulandım. Böyle bir güzelliği bize yaşatan ve geziyi organize eden ELSİAD'a teşekkür eder bu tür organizasyonların devamını bekleriz" dedi.

ELSİAD Başkanı Emin Polat, gezinin oldukça verimli geçtiğini ifade ederek,

"Katılımlarından dolayı ELSİAD üyelerine ve Elbistanlı işadamlarına teşekkür eder, bundan sonraki gezilerimize de katılımlarını bekleriz" diye konuştu.

- KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Elsiad'tan Makedonya ve Kosova Gezisi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Görme engelli ve psikolojik sorunları olan şahıs, eşini defalarca bıçakladı Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!