Son Dakika Haberleri: Emekli Albay Tartıştığı Tenisçi Oğlunu Vurup Ardından İntihar Etti

Emekli Albay Tartıştığı Tenisçi Oğlunu Vurup Ardından İntihar Etti

10 ay önce

İzmir'in Karabağlar ilçesinde emekli albay, tartıştığı tenis hocası oğlunu başından silahla vurup ardından intihar etti.

İzmir'in Karabağlar ilçesinde emekli albay, tartıştığı oğlunu başından silahla vurup ardından intihar etti.

OĞLUNUN BAŞINA TEK EL ATEŞ ETTİ

Esentepe Mahallesi 46. Sokaktaki 4 katlı apartmanın ikinci katında meydana gelen olayda, Emekli Albay Ahmet T. (57) ile sivil eğitim kursu alan ve tenis hocalığı yapan oğlu Çağlar T. (29), sabah saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi ile baba-oğul boğuşmaya başladı. Silahı ile oğlunun başına bir el ateş eden Ahmet T., daha sonra da kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi.

OĞLUNUN HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Silah sesleri üzerine apartman sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri baba Ahmet T.'nin hayatını kaybettiğini belirlerken, ağır yaralı olan Çağlar T. ise ambulansla Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Çağlar T.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

İLK EŞİNİ KANSERDEN KAYBETTİ

Ahmet T.'nin ilk eşinin yaklaşık 15 yıl önce kanserden öldüğü, oğlu ile birlikte yaşadığı öğrenildi. Savcının olay yerindeki incelemesinin ardından Ahmet T.'nin cesedi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.


YORUMLAR


Hastanelerdeki Stajyer Öğrenciler Yemek Servisinden Ücretsiz Yararlanacak Cem Uzan 2,1 Milyar Dolarlık Davayı Kazandı

Gecekondunun Çatısı Çöktü, 3 Kişilik Aile Uykuda Dehşeti Yaşadı