Son Dakika Haberleri: Emekli Köy Korucusunu Öldüren Zanlı Yakalandı

Emekli Köy Korucusunu Öldüren Zanlı Yakalandı

25 gün önce

Batman’ın Hasankeyf ilçesine bağlı Uzundere köyünde öldürülmüş olarak bulunan emekli köy korucusu olayıyla ilgili gözaltına alınan bir zanlının cinayeti tasarlayarak işlediğini itiraf ettiği bildirildi.

Emekli Köy Korucusunu Öldüren Zanlı Yakalandı, System.String[]
Batman'ın  Hasankeyf ilçesine bağlı  Uzundere köyünde öldürülmüş olarak bulunan emekli köy korucusu olayıyla ilgili gözaltına alınan bir zanlının cinayeti tasarlayarak işlediğini itiraf ettiği bildirildi.

Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, " Hasankeyf  Uzundere köyünden Abdurrahman Özay isimli şahıs ateşli silah ile öldürülmüş olarak 21.10.2017 günü saat 17.00 sıralarında bulunmuştur. Olay yerinde yapılan incelemede 4 adet boş kovan bulunmuştur.

Terör olayı olduğu değerlendirilmemekle birlikte şahsın eski korucu olması sebebiyle olay bu yönü ile de araştırılmıştır.

Yapılan araştırma sonunda şahsın 30 gün önce A.Z isimli şahısla tartıştığı tespit edilmiş ve A.Z.'nin  Batman'da ikamet ettiği adreste arama yapılmıştır. Arama sonunda evde 26 adet fişek bulunmuş olup, şüpheli A.Z. yakalanarak mevcutlu olarak  Batman Adliyesi'ne sevk edilmiştir.

Şüpheli Cumhuriyet Savcılığında yapılan sorgusunda cinayeti tasarlayarak işlediğini itiraf etmiştir" denildi. - BATMAN
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Motosiklet Camiasının İki İsmi Hayatını Kaybetti, Acun Ilıcalı Yıkıldı! Akıncı Üssü Davasında 13 Sanık Tahliye Edildi!
Son Dakika! NATO Tatbikatındaki Skandalla İlgili Soruşturma Başlatıldı