Son Dakika Haberleri: Emekli Köy Korucusunu Öldüren Zanlı Yakalandı

Emekli Köy Korucusunu Öldüren Zanlı Yakalandı

3 ay önce

Batman’ın Hasankeyf ilçesine bağlı Uzundere köyünde öldürülmüş olarak bulunan emekli köy korucusu olayıyla ilgili gözaltına alınan bir zanlının cinayeti tasarlayarak işlediğini itiraf ettiği bildirildi.

Emekli Köy Korucusunu Öldüren Zanlı Yakalandı, System.String[]
Batman'ın Hasankeyf ilçesine bağlı Uzundere köyünde öldürülmüş olarak bulunan emekli köy korucusu olayıyla ilgili gözaltına alınan bir zanlının cinayeti tasarlayarak işlediğini itiraf ettiği bildirildi.

 Batman Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Hasankeyf Uzundere köyünden Abdurrahman Özay isimli şahıs ateşli silah ile öldürülmüş olarak 21.10.2017 günü saat 17.00 sıralarında bulunmuştur. Olay yerinde yapılan incelemede 4 adet boş kovan bulunmuştur.

Terör olayı olduğu değerlendirilmemekle birlikte şahsın eski korucu olması sebebiyle olay bu yönü ile de araştırılmıştır.

Yapılan araştırma sonunda şahsın 30 gün önce A.Z isimli şahısla tartıştığı tespit edilmiş ve A.Z.'nin Batman'da ikamet ettiği adreste arama yapılmıştır. Arama sonunda evde 26 adet fişek bulunmuş olup, şüpheli A.Z. yakalanarak mevcutlu olarak Batman Adliyesi'ne sevk edilmiştir.

Şüpheli Cumhuriyet Savcılığında yapılan sorgusunda cinayeti tasarlayarak işlediğini itiraf etmiştir" denildi. - BATMAN


YORUMLAR
13 Yaşındaki Kızının Bekaretini İş Adamına Satmak İsteyen Rus Anne Yakalandı Cenaze İşlemleri İçin Morgda Bekletilen Kadın Çocuk Doğurdu
Kahramanmaraş'taki NATO Savunma Sistemi Devreye Sokuldu