Emekli Vatandaşın Hırsızlık Korkusuna - Son Dakika

Emekli Vatandaşın Hırsızlık Korkusuna

08.09.2012 12:40
Emekli Vatandaşın Hırsızlık Korkusuna, System.String[]

Kırıkkale'de emekli bir vatandaş hırsızlık olaylarına karşı cüzdanını zincirle gömleğine bağladı.

Kırıkkale'de emekli bir vatandaş hırsızlık olaylarına karşı cüzdanını zincirle gömleğine bağladı.

Yaylacık Mahallesi'nde yaşayan Makina Kimya Endüstrisi Kurumu'nda emekli Osman Yaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, emekli insanın tek gelir kaynağının maaşı olduğunu belirterek, olası hırsızlık olayına karşın, cüzdanına monte ettiği zinciri gömleğine bağladığını söyledi.

Eşinin şeker hastası, kızının ise böbrek hastası olduğunu ifade eden Yaman, hırsızların geçtiğimiz günlerde ağabeyinin cüzdanını çaldığını bu nedenle kendisinin de hırsızlık olaylarına karşı önlem aldığını bildirdi.

Muhabir: Ahmet Yaman

Yayıncı: Emrah Yaşar - KIRIKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Emekli Vatandaşın Hırsızlık Korkusuna - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı