Son Dakika Haberleri: Eski Fenerbahçeli Emenike, İki Takım Arasında Para Krizi Çıkardı

Eski Fenerbahçeli Emenike, İki Takım Arasında Para Krizi Çıkardı

12 ay önce

İspanyol ekibi Las Palmas, Emenike'nin kiralama bedeli olarak Olympiakos'a verdiği 900 bin euroyu Yunan ekibinden geri talep etti: Sakat oyuncuyu bize sattınız.

Olympiakos'tan kiralık olarak Las Palmas'a transfer olan Emmanuel Emenike iki kulüp arasında krize yol açtı. Devre arasında sezon sonuna kadar oynaması için İspanyol ekibine gönderilen futbolcu, tek bir maçta dahi görev almadı.

Başlarda kiloları olduğu ve fizik olarak hazır bulunmadığı için formadan uzak kalan Nijeryalı forvet ardından sakatlandı. Sezon sonuna kadar da oynaması beklenmeyen futbolcu için verilen paralar geri istendi. Las Palmas Kulübü, 30 yaşındaki futbolcu için yaptığı 900 bin euroluk ödemeyi Yunan ekibinden geri istedi.

MAHKEMEYE GİDİYORLAR

İspanyol ekibinin idarecileri Olympiakos'u, futbolcunun sakatlığını bilmek ancak transfer sürecinde kendilerini bu konuda bilgilendirmemekle suçluyor. İddiaya göre bunu kanıtlayacak belgeleri de var… İstenen ödemenin yapılmaması durumunda Las Pasmaslı yetkililerin mahkemeye başvurabileceği ve yargı yoluna giderek haklarını arayabileceği belirtiliyor.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar Traklar'a Ait 4 Bin Yıllık Kaya Anıtları Bulundu