Emerging Travel Group, Rotana otelleri ile ortaklık anlaşması imzaladı - Son Dakika

Emerging Travel Group, Rotana otelleri ile ortaklık anlaşması imzaladı

26.01.2021 12:29
Emerging Travel Group, Rotana otelleri ile ortaklık anlaşması imzaladı, System.String[]

RateHawk, ZenHotels ve Ostrovok markalarıyla 170'in üzerinde farklı pazarlarda faaliyet gösteren uluslararası online seyahat grubu olan Emerging Travel Group, Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa ve Türkiye'de faaliyetleri bulunan ve lider bir otel yönetim şirketi olan Rotana oteller zinciri ile ortaklık anlaşması imzaladı.

RateHawk, ZenHotels ve Ostrovok markalarıyla 170'in üzerinde farklı pazarlarda faaliyet gösteren uluslararası online seyahat grubu olan Emerging Travel Group, Orta Doğu, Afrika, Doğu Avrupa ve Türkiye'de faaliyetleri bulunan ve lider bir otel yönetim şirketi olan Rotana oteller zinciri ile ortaklık anlaşması imzaladı.

Ortaklık kapsamında Rotana, otellerini doğrudan Emerging Travel Group (ETG) envanterine bağlayacak ve tüm otellerine toptan fiyatları üzerinden erişim imkanı sağlayacak. Aynı zamanda Rotana, ETG'nin platformuna bağlı 30.000'den fazla B2B ortağına ve ETG'in B2C sitelerini aylık olarak ziyaret eden milyonlarca gezgine erişerek dağıtım kanalını güçlendirecek.

Rotana otelleri, tedarikçileri distribütörlerle buluşturan küresel bir teknoloji sağlayıcısı olan DerbySoft tarafından geliştirilen araçlar ile ETG'nin RateHawk, ZenHotels ve Ostrovok markalarında satışa sunulacak. ETG, bu teknolojiyi kullanarak bir otel zincirini ilk kez bağlıyor şimdi şirket müşterilerine daha rekabetçi fiyatlarla daha geniş bir fiyat aralığı sunmanın yanı sıra oteller ve bunlarda mevcut hizmetler hakkında daha kapsamlı bilgiler sunacak.

Felix Shpilman, Emerging Travel Group CEO'su bu gelişmeyi şöyle değerlendirdi: "Tüm platformlarımızda önde gelen bir seyahat noktası olarak Orta Doğu'ya artan bir ilginin olduğunu görüyoruz ve bu eğilimin devam edeceğine inanıyoruz. Rotana otelleri, tüm grup markalarının kullanıcılarından yüksek talep görmektedir ve hem B2B hem de B2C ETG sitelerinde en çok rezervasyon yapılan 15 zincir arasında yer almaktadır. Doğrudan Rotana'ya bağlanmak, müşterilerimize daha fazla otel teklifi sunmamızı sağlarken, aynı zamanda otel zincirinin ETG'nin 170 aktif coğrafyası aracılığıyla dağıtım kanalını daha iyi kontrol etmesini sağlayacaktır."

ETG sitelerindeki Rotana otellerinin dört gece için ortalaması 480 USD'dir. ETG sitelerindeki rezervasyon sayıları açısından, 2020'de en çok rezerve edilen zincir otelleri Dubai, Abu Dabi ve Resü'l-Hayme (Birleşik Arap Emirlikleri), Mekke (Suudi Arabistan) ve Al-Muharrak'ta (Bahreyn) bulunmaktadır.

Emerging Travel Group, Rotana otelleri ile ortaklık anlaşması imzaladı

Kaynak: Tourism Today

Son Dakika Magazin Emerging Travel Group, Rotana otelleri ile ortaklık anlaşması imzaladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Üsse yaklaşmakta olan balon vurularak imha edildi Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Üsse yaklaşmakta olan balon vurularak imha edildi 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında Yangında hayatını kaybeden ev sahibi elleri ve ayakları zincirle bağlanmış halde bulundu Yangında hayatını kaybeden ev sahibi elleri ve ayakları zincirle bağlanmış halde bulundu Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Müge Anlı'nın aradığı kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Müge Anlı'nın aradığı kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Oruç tutmak sağlığı nasıl etkiler, 30 gün oruç tutan bir insanın vücudunda neler olur? İşte tüm merak edilenler Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı Ev halkını uyku ilacı koyduğu menemenle uyutup, 1 kilo altın ile 15 bin lirayı çalarak kayıplara karıştı