Son Dakika Haberleri: Emine Bulut'un annesi isyan etti: Çocuk 'ambulans çağırın' diyor, onlar çekim yapıyor

Emine Bulut'un annesi isyan etti: Çocuk 'ambulans çağırın' diyor, onlar çekim yapıyor

23 gün önce

Eski kocası tarafından 10 yaşındaki çocuğunun yanında katledilen Emine Bulut'un annesi Fadime Bulut, torununun 'ambulans çağırın' demesine rağmen çekim yapmaya devam edenlere isyan etti: Yazıklar olsun onlara!

Tüm Türkiye'yi sarsan Emine Bulut cinayetinin yankıları sürüyor. Emine Bulut'un Kırıkkale'de yaşayan annesi Fadime Bulut, kendisine yapılan ziyarette olay anını anlatırken, video çekenlere tepki gösterdi: Torunum 'ambulans çağırın' diyor, onlar video çekiyor. Yazıklar olsun onlara!

ACILI ANNE GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI

Olay anını anlatırken gözyaşlarına boğulan anne Fadime Bulut, "Bu çekimi yapıyor eli tutuyor da o çocuk orada çırpınırken nasıl oluyor da onlar bu çekimi yaparken o çocuğu oradan kurtaramıyor. Oradakiler hiçbir şey alıp atmadı kafasına. Benim 4 çocuğum var onlar oraya girerdi. Onların da anası, babası ailesi var. Yazıklar olsun onlara. Issız yer olsaydı tamam da en kalabalık yer. Kadınlar böyle kesilip kesilip de atılmasın. Oradaki mahkumlar da gerekeni yapar inşallah. Bir babalık duygusu yaşamış 10 sene sonra da nasıl gelmiş de annesini böyle etmiş. Ambulans arayın diyor 10 yaşındaki çocuk. Bunlar çekim yapıyor. Anneanne diyor 'onlar çekim yapıyor' diyor. Ben diyorum ambulans arayın. Bekir'in telefon eline geçmiş teyzesini aramış" dedi.

NE OLMUŞTU?

Kırıkkale'de 18 Ağustos tarihinde eski kocası tarafından buluştuğu bir kafede boğazı kesilerek katledilen Emine Bulut cinayeti, 23 Ağustos'ta olay anının görüntülerinin internete sızmasıyla Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Görüntülerde Emine Bulut'un küçük kızı 'Anne lütfen ölme' diyerek ağlarken, Emine Bulut'un 'Ölmek istemiyorum' haykırışı tüm Türkiye'nin yüreğini sızlatmıştı.

Emine Bulut'un annesi isyan etti: Çocuk 'ambulans çağırın' diyor, onlar çekim yapıyor
Eski eşi tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüsü ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum

Emine Bulut'un bıçaklandıktan sonraki görüntülerini çeken genç serbest bırakıldı

Canice öldürülen Emine Bulut'un kardeşi: Bunların hakkı idamdır

Emine Bulut'u öldüren Fedai Baran'dan kan donduran sözler: Hayvan kestim

Adalet Bakanı Gül açıkladı: Emine Bulut'u öldüren cani en ağır cezayı alacaktır

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emine Bulut çağrısı

Haber Yayın Tarihi: 25.08.2019 10:43 

YORUMLAR


Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası
Ekrem İmamoğlu'ndan Süleyman Soylu açıklaması: Bazı şeyler geçmişte kaldı Netanyahu, sandık çıkış anketlerine göre koalisyon için gerekli çoğunluğu elde edemedi